Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felek hogy megcsal a parom, o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek hogy megcsal a parom, o pedig adja alam a lovat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 kapcsolatom volt elotte, 2 evig tartott. Megcsaltak, alaztak stb. es ez belem egett.

Fel eve vagyunk egyutt, o 27 en pedig 22.

Problemaim vannak a bizalommal, szegyellem az erzeseimet, hideg vagyok.

Ugy erzem nem vagyok neki eleg, felek hogy megcsal. Mindig felbukkan egy no..Ex, ismerosok es ez engem zavar de ennek nem adok hangot, o azthiszi nem foglalkozok ilyesmivel, sose tudja hogy feltekeny vagyok. Soha nem kerdezem meg hol volt, ha noket dicser (provokalaskent) akkor nem reagalok csak vigyorgok vagy bologatok.

Panikbeteg vagyok, az elso par honapban boldogga tett es biztonsagban ereztem magam mellette, panikrohamoknak nyoma se volt, most viszon napi szinten rosszul vagyok, hulyesegeket almodok.

Mit tegyek?


2016. febr. 24. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem jó, hogy magadba fojtod a dolgokat, a párod így honnan tudná, hogy amit csinál az neked rosszul esik? Az egyetlen megoldás, hogy nyíltan beszélsz vele
2016. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer meg kéne beszélni. Mondjuk azt nem tanácsolom hogy állandóan terítékre hozd a témát mert az csak veszekedéshez vezetne egy idő után. De mindenképp megérné ha őszintén elmondanád neki az érzéseidet ha van olyan mély a kapcsolatotok hogy mersz őszinte lenni ha nem olyan mély akkor más a helyzet de én megpróbálnám.
2016. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az valóban nem jó ha folymatosan felhozod neki, hogy ez mind téged zavar. Viszont egyszer őszintén el kéne neki mondani, hogy rosszul esik, akkor legalább a provokálásról leszokna.
2016. febr. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszélned kell neki a problémáidról. remélem, te is érzed, hogy nem működik így, elfojtod magadban, és felemészt.

NAgyon fontos, hogy ne legyen ebből folyamatos veszekedés, ne vádold, és nagyon jó, hogy nem próbálod ellenőrizni minden léptét. Ez maradjon is meg!


Ugyanakkor mondd el neki, hogy mit érzel, és kérd meg arra, hogy segítsen benne! Normális hangnemben, veszekedés nélkül. Ha szeret téged és van benne empátia, segíteni fog és megadja a kellő megerősítést. MEg fogja érteni, hogy nem akarod ellenőrizni, korlátozni vagy irányítani, hanem olyan kapcsolatot akarsz, ahol nyugodt és boldog lehetsz.

2016. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!