Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a barátom az egyik volt nőjét még mindig nagyra becsüli?

Figyelt kérdés

Nem jártak csak összefeküdtek néha, de azt mondta hogy neki mindig külön helye lesz a szívében mert amikor nagyon mélyponton volt ez a csaj húzta ki belőle.

A csaj egyébként egy rib anc, már a fél falu átment rajta, hacsak nem az egész. Nem vádaskodás, a lány büszkén meséli ezt onnan tudom.

Kell aggódnom szerintetek?


2016. febr. 25. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ő régen mély ponton volt és ez a lány segítette ki, akkor még jó, hogy fontos neki, mert sokat köszönhet neki, ez teljesen normális, semmi okod nincs az aggodalomra.
2016. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, felesleges. Ha át akar menni rajta ismét, át is fog, attól, hogy idegesíted magad, nem változik semmi, csak magadnak ártasz vele. Keress egy normálisabb barátot.
2016. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy megint meg akarná húzni, szeret engem. Csak zavar hogy ez a ribi ilyen titulust kap.
2016. febr. 25. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én párom nem ilyet mondott az exére, de én pozitívan álltam hozzá, és ma már látom, hogy az a csaj - első barátnője volt - nagyon sokat tett azért, hogy a párom élete rendeződött. Szoktuk emlegetni, de sosem túlcifrázva, csak egyszerűen pozitívan.
2016. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

Nem a ribi kap ilyen kitüntetett helyet, hanem az a nő. aki "amikor nagyon mélyponton volt ez a csaj húzta ki belőle. "

Mi bajod ezzel?

2016. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!