Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira féltékeny vagyok a pasim volt szerelmeire, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még mindig barátok azzal a 2 csajjal és találkoznak is néha. Mindkettőről azt hallottam vissza hogy nagyon szerelmes volt beléjük és zavar hogy még tartják a kapcsolatot :(

Nálatok is előfordul az ilyesmi?


2016. febr. 25. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez meg kell érni. Az a múlt, Te meg a jelen vagy.
2016. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, ehhez tényleg 'fel kell nőni', sajnos más orvosság nincsen rá. Először én is így jártam, kegyetlenül féltékeny tudtam lenni mikor előbukkantak innen-onnan régi közös fényképek nyaralásokról meg hasonlók. Pedig ők még csak nem is tartották egymással a kapcsolatot. De jó ideig ott motoszkált bennem, mivel többéves kapcsolatokról volt szó meg nagy szerelmekről, hogy mi van, ha még mindig valamelyik exére vágyik, meg még nem felejtette el teljesen... szóval hergeltem magam hülyeségekkel. Aztán egy idő után felismertem, mennyire idióta voltam (közben persze a barátom is időről időre kimutatta, mennyire szeret), és így lassanként megbékéltem. Azóta pedig teljesen máshogy látom a dolgokat.

Próbáld meg tudatosítani ezt az egészet magadban, hogy most már csak te vagy fontos számára, koncentrálj a pozitív dolgokra, a bókokra, a szeretetre, amit tőle kapsz, és próbálj meg érettebben hozzáállni a dolgokhoz.

2016. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!