Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg zsarol a párom?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal lassan 1 éve, hogy együtt vagyunk. Külön élünk, mondhatni távkapcsolat, bár gyakran találkozunk. Én nagyon szeretem. De 26 éves lány vagyok, szeretek ritkán eljárni bulizni, minimális szinten, amit a párom nem néz jó szemmel, arra hivatkozva, hogy ő sem jár, féltékeny tipus. Barátaimat nem szereti,mert őt sem szeretik, lakótarsaim nem szeretni, arra, hivatkozva, hogy nem tudunk beszélni telefonon miattuk ha otthon vannak. Mivel mondhatni "távkapcsolat" facebookon beszelunk a legtobbet általában telefonon, (napi 6 óra kb) Amit kicsit sokallok de akkor aztmondja, nem szeretem. A kapvsolatunk tökéletes lenne, csak hát én kicsit szele burdi vagyok. Nagyon szeret, én tudom de egyik percről a másikra kirobban, tegnap is minden oké volt majd 3 órát veszekedtünk, a probléma azvolt, hogy nem tudunk skypolni, mert nem töltöttem le és, hogy ráraktam a telefont. Úgy érzi titok van, amit meg értek mert az elején kamuztam apro dolgokban. Tegnap olyan szinten kirobbant, hogy nem bírtam, szakítottam vele. Ő közölte, hogy nagyon szeret, nem bírja ki ha elhagyom és bevesz nyugtatokat. Aztmondta bevett rengeteget majd eltünk. Nagyon meg ilyedtem, egész éjjel sírtam remegtem, magamat okoltam azt sem tudtam mi van vele. Reggel felhívott, hogy nem sokat vett be mert nem volt. De este, meg, hogy vege az eletenek.. Nagyon kivagyok, alig vett be és előadta, hogy vege... Hatalmas trauma élmény, és úgy érzem lelkileg zsarol. Mondtam neki ilyent nem csinálhat többé mire ő közölte ha szeretem nem csinál de ha nem szeretem akkor igen! De pl ha rosszat mondok letilt.. (de ajkor durvát kell mondjak) Szakítani nemtudok vele mert ilyeneket csinál, sír könyörök. Tehetetlen vagyok, szeretem és meg értem mert kérte, sokszor, hogy skypoljunk de én a realitás híve vagyok, inkább élőbe mint egy képernyőn, aztán, hogy ne rakjam rá a telefont a barátnőim miatt mert úgy jön le, hogy van valakim. Vagy ha egyedül akarok lenni sem tetszik neki. Ha fb-n nem vok egy ket oraja mar eltuntem... Én is hibás vagyok! Hosszan sikerült ezért értelmes válaszokat várok. Privátba ha valakivel történt hasonló! Elnézést ha elírtam, siettem!



2016. febr. 25. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hova sietsz, vissza facebookra?
2016. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
100%

ez egy hülye

nyugodtan hagyd ott,ha nem akarsz egy akarat nélküli,bezárt,korlátolt báb lenni


ő birtokolni akar,nem is akárhogy


ha meg fenyeget,meg gyógyszerezik,akkor azt a döntést ő hozta nem te

nem vagy hibás,felelős

nyugodj meg,ha látja,hogy nem vagy "vevő" keres más szerencsétlen csajt

hagyd ott sos,amíg lehet simán

2016. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szeretem sokat változtam miatta, de nem tudom ezekkel a kitöréseivel mit kezdeni. Ilyen gyógyszeres téma az első volt, és remélem az utolsó.
2016. febr. 25. 21:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan jól jellemezted magad 26 éves LÁNY vagy vagyis még nem felnőtt nő...

a lényeg hogy jól tetted hogy szakitottal,ha ő meg bevesz nyugtatot az az ő baja.Nem a te hibád.

Te is tudod hogy ez zsarolás akkor meg ne agyalj rajta.Ha segiteni akarsz neki akkor hivd fel valamelyik rokonát vagy baratjat hogy figyeljenek ra.De ha ilyesmire hajlamos akkor senki max orvos tud segiteni.

Ahogy leirtad elég ilyesztő pasi lehet...

Örülj hogy vége és tiltsd le mindenhol hogy el tudd felejteni mert az ilyen sosem hagyja abba és folyton keresni fog.

2016. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Elég baj, hogy sokat változtál miatta. Sajnos totálisan rossz irányba...
2016. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy idiota komoly lelkiserulesekkel es az ilyet ugy ott kell hagyni a p**saba hogy csak lessen meg mielott lelkileg meg jobban megnyomorit. En is kaptam mar ilyen ongyilkos fenyegetozest az exemtol. Annyit nondtam ra, hogy rendben, a te dontrsed. Es jeeee... meg mindig eletben van. Milyen meglepo. Az ilyen nyomorultaknak csak ez van mert tudjak hogy ertektelen emberek es mashogy nem tudnak senkit megtartani.
2016. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

" Ő közölte, hogy nagyon szeret, nem bírja ki ha elhagyom és bevesz nyugtatokat."


Ez az ember nem szeret, szakíts azonnal!!!

Le fog építeni mentálisan,szerintem már elkezdte, egy emberi roncsot csinál belőled,lehet évekig nem állsz talpra utána.

Nem viccelek Drága, ez komoly!!

Minél később teszed meg,annál nehezebb lesz.

Empátiát kizárni, nem lesz öngyilkos, ne aggódj emiatt,ez csak manipuláció.

Ne sajnáld meg,mert nincs miért!

Ez egy elmebeteg gyökér!

Bátorság és cselekedj:)

2016. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele sürgősen, mert tizenév múlva rájönni, hogy elcseszted az életed egy súlyosan problémás pasival, nem lesz öröm. Tapasztalat :-(
2016. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem szeret. A kapcsolatotok meg nagyon távol áll a tökéletestől. Ne hagyd magad zsarolni.
2016. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:
100%

Elvég a barátaidtól elvág a lakótársaidtól, elvág a bulitól az életedtől 6 óra fb....

Aki öngyilkos akar leni, az nem dumál róla: megteszi.

Addig zsarol, míg egy kiszolgáltatott senki leszel - és akkor kezdődik majd igazán a szar élet neked.

2016. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!