Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozzam meg ezt a temat?

Figyelt kérdés

A baratommal mielott osszejottunk, kavargatott egy csajjal. Allitolag a csaj aztan nem torodott vele, igy a baratom "lemondott" rola es en a kepbe jottem... :) Sose beszeltunk egymasnak a multunkrol, legalabbis konkret neveket sose emlitunk egymasnak.

A baratom meselt errol a lanyrol, de ugy es olyan formaban mintha ez a csaj tobb szemely lenne. Persze en osszeraktam a kirakost es egyszeru volt rajonni, h egy es ugyanaz a szemelyrol van szo, mikor sztorizik.

A lany a multheten kirakott egy videot a baratom adatlapjara. A baratom hozza szolt, majd o is: en is kedvellek! Megallt bennem a levego is. Persze ezt a baratom meg azelott mondta, h nezzem meg mit irt, minth en magamtol latom meg. A video le is kerult! A parom elkezdett magyarazkodni, es bevallodta h ki is ez a lany, amit en persze mar tudtam :) mondta h januar ota nem is beszeltek egymassal es nem erti, h mi volt ez tole. Eleve hazugsag, mert sokszor lattam chatjeben (kemkedes nelkul, az o kezebol mikor nezegette az uzeneteit), h ez a lany is ott van a legutolso chatelok kozott... A masik, h a baratom is nagyon kozvetetten irta a hozzaszolast, nem ugy mint aki meglenne lepodve, hanem mint akik ki tudja miota haverok. Aztan szerintem a lany hozzaszolasa valtotta ki a baratombol azt h bevallja az igazat! Holnap szeretnem ezt vele teljesen es utoljara atbeszelni! Nagyon sokszor bocsanatot kert mar tolem azert amit a lany odairt. Minden erommel probaltam azon lenni, h ne vegye rajtam eszre, h rosszul esett es szerintem sikerult is, de legmelyul bant... Ti mit tennetek?


2016. febr. 25. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kavargatnek kisfiukkal, meg nem lennek labtorlo. En ezt tennem. Meg nem elnek olyan kapcsolatbn ahol ilyen szintu vitak vannak es nyomozni kell a masik utan aki folyton hazudik nekem.
2016. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sztem félre kúr.

Gondolj bele nem is olyan régen még dugni akart vele...csak aztán "képbe jöttél" az meg nem garancia... a videos szarság volt az egyik bizonyiték. nem véletlen tünt el.

2016. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt biztos felnott parkapcsolatba akartad kiirni?


Feszbukozni fiuk szoktak, nem ferfiak. Fiuk tema a tini kategoriaba valo szerintem.

2016. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Bajos egy olyan kapcsolat, ahol hazugság van... és itt van bőven - mindegy is miről.

Szerintem jól írtad: te csak a "képbe jötél2 - de nem szeret, az látható.

2016. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!