Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is beszél minősíthetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is beszél minősíthetetlenül a párja? "te gennyláda, te csicska, te féreg, stb. "

Figyelt kérdés

Szerinte ezek viccesek, és még bele is férnek. Kilépnétek emiatt egy másfél éves kapcsolatból?

F:25 L:25


2016. febr. 25. 22:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Bele se mennék ilyen kapcsolatba, ne röhögtess...
2016. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
durr egy pofon
2016. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12%
Velem több nő is beszélt már így csak azért mert alacsony és ocsmány vagyok. Igaz régebben volt, mióta 30 feletti vagyok nem fordult elő ilyesmi. Párról pedig csak álmodhatok, ilyen fizimiskával örülök, hogy legalább munkám van. Bár ott is hatalmas előny a külső, mindig a magasabbakat veszik fel és léptetik elő.
2016. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

3as én meg egy 196 éves ocsmány fiú vagyok (19 éves) szerinted nekem jobb a helyzetem?

ha majd egyszer valaha lesz nőm és ilyeneket mond lehet hogy csak azért fogom eltűrni hogy ne maradjak egyedül de ha brad pitt lennék ilyeneket dobnék a fenébe az biztos!

2016. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

#3 És ez hogy jön ide?! Kapcsolatokról volt szó, neked meg olyan nem volt. ;) Senki se kíváncsi a hisztidre.


Kérdező, igen, kilépnék. 1*-2* még belefér.. ekkor még közlöm vele, hogy ez egyáltalán nem vicces, kifejezetten bántó, és álljon le vele. Ha nem teszi, akkor igen, kilépnék.

2016. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

A 34 éves alacsonyocsmány újraregelt csak hogy nevet változtasson és azt rakja ki, hogy mindenki tudja hogy ki sírja tele a fórumot.

Hidd el, neked még jó dolgod van. Tudod hogy azért utasítanak el mert alacsony vagy és ocsmány. Ez tiszta helyzetet teremt, megvan az ok és az okozat. Úgy feküdhetsz le aludni hogy látod az összefüggéseket. Én magas vagyok, vékony, az arcom se baltával faragott, a humorom átlagon felüli, művelt vagyok, van munkám továbbá udvarias és kedves azokkal akik velem szemben is azok. De nő még tőlem nem kérdezett meg annyit se soha, hogy "hogy vagy?". De hogy miért az rejtély, misztikum, homály a köbön. Szóval te még jól állsz. Nagyon jól.

2016. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Zajlik az élet. :D
2016. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 RRR ***** válasza:
100%
lefejelném már az elsőnél....
2016. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Ba sznám po fán úgy a helyedben a srácot, hogy a takony menetet vágna a nyakán.
2016. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
A lány vagy a fiú mondja ezt?
2016. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!