Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha lenne egy magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha lenne egy magas, vékony barátnőtök, hogy viselnétek, ha elhúzódó betegség miatt csak fogyna? (nem anorexia, vagy étkezési rendellenesség, hanem csak nem eszik eleget a betegség miatt)

Figyelt kérdés

A karjai egyre vékonykábbak... Hosszú, vékony lábai egyre pálcikaszerűbbek... Kellemesen telt feneke egye kisebbecske...

A mellei nem változnak, normál, A-s melléből nem lesz laposabb. És arca sem lesz beesett.

Milyen érzés lenne látni, ahogy kedvesetekből egyre kevesebb van?


2016. febr. 26. 02:20
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdés itt az, hogy én hogy tudnék neki segíteni, hogy jobban viselje a betegséget.
2016. febr. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meggyógyíttatnám!
2016. febr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Én így jártam, és ráment a kapcsolatunk.

Hisz akkor már undorítóan néztem ki - mint minden gebe csaj -, szexhez (sőt élni sem) nem volt kedvem, minden napunk állandó aggodalmaskodással telt, meg a vizsgálatokkal, stb.


Azóta rendeződtem, olyan 15-tel több vagyok, és pont s.zrok az exembe, aki ilyen szuperül kitartott mellettem.

2016. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem étkezési zavar Lehet ami halálos
2016. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem voltam ilyen helyzetben, így nem tudhatom biztosan.

De nem azért vagyok valakivel, mert a külsejét szeretem, hanem azért, mert őt magát. Így mindenképpen mellette maradnék, mert nem csak a jó dolgokban kell kiállni egymás mellett.

Amit csinálnék: megpróbálnám etetni, beleerőltetni az ételt, például mindig együtt ennék vele, így rá is ragadna egy kis étvágy. Ilyenkor a törődés a legfontosabb.

2016. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szörnyű lenne látni de kitartanék mellette az tuti. Szeretek biztos pont lenni a bnőm életében.
2016. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tudnám, hogy csak időleges és gyorsan meg tud gyógyulni, akkor önteném bele a lelket és biztatnám ezerrel, hogy minden vissza fog térni a normál kerékvágásba és tennék is érte.

Ha ez egy elhúzódó több éves probléma lenne, akkor nehezebben viselném, de próbálnék valami megoldást találni rá.

38F

2016. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Titusztitusz ***** válasza:
Valszeg szörnyű érzés lenne...És alighanem megszállottan tömném is bele az ételt, ahogy csak bírnám...Meg rágnám a fülét éjjel-nappal, hogy egyen minnél többet...
2016. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as (4?) vagyok: én is zabáltam, szó szerint, de pajzsmirigy túlműködésem és egyéb hormonzavarom volt, így hiába, mert minden kaja lement rólam.


Vizsgáltak gilisztára, daganatra, fekélyre, aztán pm-re. Kaptam kezelést, utána még 3-4 hétig szr volt, aztán lassan visszajött, sőt, több is, mint előtte.

2016. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!