Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kipakoljak a sorstársamnak?

Figyelt kérdés

10éve vagyunk házasok a férjemmel,tavalyi év novemberben elég rossz dolog történt a kapcsolatunkban,szerintem hajszálon múlt és megcsalt volna.

Az a helyzet hogy egy munkahelyen dolgoztunk,nem volt egy túl jó sem anyagilag sem idegileg de nem nagyon mertünk váltani,aztán januárba elszántuk magunkat,persze erre nagyon is közrejátszott egy kolleganő akivel flörtölt a férjem,illetve róla azt lehet tudni hogy a gyár szajhája.Van családja de minden évben skalpot gyüjt,tavaly a férjemre esett a választás.Nem vagyok hülye nagyjából sejtettem mi folyik a háttérben de a férjem tagadott mindent,aztán végülis egyszer elmondta hogy igen amiket gondolok azt nem beképzelem,igazak.Sajnos eléggé rámentünk eléggé nehezen birkozók meg a továbblépéssel,3 kislányunk van,én nagyon szeretem őt de ezt nehezen dolgozom fel.Az szerintem nagyon jó döntés volt hogy eljöttünk a munkahelyről mert napi szinten csak vitáztunk,én nagyon nehezen viseltem azt hogy ugyebár ott az a nő aki ki tudja???ha nem vagyok résen.......másrészről kisváros ahol lakunk a volt kollégáimmal napi szinten találkozok,és hallgatom.....ugye azért számoltál le mert féltékeny voltál??ugye azért jöttünk el mert nem birtam a nőt nézni???és elegem van....Persze a csaj él,virul neki ez nem probléma,max. még egy strigula lett volna a férjem....neki nem nagy gond ha tönkreteszi a családokat...szó se róla biztos bennem is van hiba!!!!!DE mi ha nincs kommunikáció,próbáltam rengetegszer a férjemmel,hogy mi az ami nem felel meg neki bennem,min változtassak,a válasz hogy minden tökéletes.Ha valakinek minden tökéletes megfordul a fejébe egy másik nő?

Mostanság(november óta megy ez )azon filozok hogy felkeresem a csaj férjét,hadd legyen neki is egy kicsit jó!!!!!!!!!!!Vagy ez marhaság?és ugysem old meg semmit???Kérem hogy ne bántsanak aki esetleg válaszol!!!


2016. febr. 26. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Okosabb vagy te annál hogy bosszút forralj.

Másrészt én nem lennék elmondanám de én ilyen kis kotsog vagyok

2016. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne hajtson a bosszú! nekem is nagyon nehéz, de nem süllyedhetünk arra a szintre.

Nálunk szerencsére kiderült, hogy mi volt a probléma forrása...teszek, teszünk érte, és szeretjük egymást.

Közelebb hozott minket, és végre hallottam a páromtól, hogy engem akar, velem akar lenni :)

Hogy képes e valaki a tökéletes kapcsolatból is kitekinteni? nem tudom. Tán az új, az ismeretlen vonzotta...

Azért próbálj a férjeddel beszélni! hátha valami csak kibukik! ne azzal kezd, mért tette, hanem inkább, mit szeret benned, és mit nem!

sok sikert!

2016. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,vivodom.Valójában sejtem hogy a hiba amiért ezt tette én vagyok,mert ha mindent 100%-an megadtam volna neki,nem gondolt volna ilyenre,szerencsére úgy érzem intelegensek vagyunk annyira hogy megtudjuk beszélni,sok idő eltelik amikor nem kerül szóba,csak azok a fránya volt kollégák,olyankor mindig "visszaesek".A családom,és életembe egy igaz barátom van nagyon sokat segitett,annyival jobb életet szeretnék a kislányaimnak mint az enyém volt,én csonka családban nőttem fel,és ezt mai napig hordozóm,sokat gondolok apámra!És a gyerekek rajonganak az apjukért,nem akarom hogy ők is ugy nőjenek fel mint én!És köszönöm,én is úgy gondolom hogy a bosszú tévút,nekem attól nem lesz jobb!
2016. febr. 26. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mostanság(november óta megy ez )azon filozok hogy felkeresem a csaj férjét,hadd legyen neki is egy kicsit jó!!!!!!Vagy ez marhaság?"



De ostoba vagy! Ilyen f szsagokon gondolkozol, ahelyett hogy fakepnel hagynad, hulye p1csa.

2016. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viccesek az ilyen bosszúk. Tudod erről az jut eszembe,hogy ismerősék hazaköltöztek mert a párja bepasizott. Na itt is talált magának szeretőt,az új helyen. Szóval viheted te azt az embert bárhova. Elmondhatod a nő férjének is úgyis letagadná.
2016. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Tapasztalatból tudom. Csak magadat bántanád meg még jobban. Menjetek el pszichológushoza ferjeddel is együtt, te meg külön is. Az sokkal jobb lesz. Sok sikert!
2016. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!