Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megér még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megér még egy próbát?

Figyelt kérdés

pár hónapja ismerkedek egy sráccal, jól érzem magam nagyon vele, nevetünk, minden nap beszéltünk stb. nekem több idő kell, hogy érezzek komolyabban valamit, így úgy vooltam vele, hogy randizgatunk még párszor és vagy kialakul valami, vagy sem. nem vagyok a nyomulós fajta, én elvártam, hogy az esetek többségében ő keressen, ő hívjon el. volt, hogy egyik randin megcsókolt, azonban a következőn nem úgy köszönt, innentől kezdve még visszafogottabb lettem, és a " legmerészebb" az volt, hogy moziban a hozzá mertem a vállam érineni az övéhez. amúgy mindig hagytam, hogy ő kezdeményezzen mindenben. előállt azzal, hogy mi is van köztünk. elmondta, hosszas hallgatás után zavartan elmondta, hogy ő nem érzi magát szerelmesnek, de nem is ismerjük egymást még annyira stb. én annyira megijedtem, h kb. közöltem vele, hogy nekem csak havernak kell (ami nem igaz...). rávágta, hogy zseniális, mert ezt érezte rajtam, és így legalább tisztáztuk.. ezek után még elhívott találkozni... nem merem keresni, mert félek, hogy lebőgés lenne, de azért hiányzik, hogy beszélgessünk stb.


Mi a véleményetek?


24L


2016. febr. 26. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

24 évesen ne tokolj mar Ennyit. :) te mar felnott No vagy, ne legyél ennyira gyáva nyuszi. Hivd fel, irj neki, találkoztatok es öleld at, flortolj vele :)



25 N

2016. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha akarod az ibsét, akkor tedd amit az első válaszoló mondott. nyugodtan legyél kezdeményező, mert így elveszíted.
2016. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

>én elvártam, hogy az esetek többségében ő keressen


Ezzel ba­sztad el. Ha akarsz valamit, teszel érte, és nem grétán várod, hogy a másik viselje az egész terhet meg a felelősséget. Ha aktívabb lettél volna, lehet, másképp alakul. De mit látott végig? Hogy nem kerested, nem érdekelt téged különösebben, hogy neked mindegy. Nem csoda, hogy elment a kedve és nem tepert a végtelenségig.


Ha ennyire passzív vagy, úgy kell neked.

2016. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi lett? :)

szegeny srac, elhitte azt, ami nincs is, mert te epekedsz utana,o meg most abban a tudatban él, hogy tenyleg csak havernak kell?

2016. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!