Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti váltanáok munkahelyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti váltanáok munkahelyet a barátnőtök kedvéért ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem szeret bp-n lakni, nekem viszont itt van munkám már évek óta, és szépen haladok előre (közalkalmazott vagok).Barátnőm a szülővárosában, nem messze pesttől kapott egy jó lehetőséget, ő nagyon szeretne hazaköltözni, én nem... Ti mit tennétek?

2016. febr. 26. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nincs messze Pesttől, költözzetek olyan lakásba, ami félúton van a munkahelyetek között.
2016. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez már tegnap is volt kérdés, csak pepitában.


Nem, nem költöznék el Budapestről, karriertől függetlenül sem.

2016. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem akarok elköltözni pestről...
2016. febr. 26. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:

En is a jo munkahelyemet hagytam ott a menyasszonyom kedveert erre egy honapra ra szakit....tobbek kozt azert mert nem eleg fontos volt nekem szerinte..xd no comment...

mostmeg szivok miatta mert sokkal szarabb munkahelyem van

2016. febr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Költözzetek Pest és a város közé és mindketten ott dolgozzatok, ahol szeretnétek. Ő vidéken, Te meg Pesten. Itt muszáj lesz valamelyik félnek engedni, vagy kompromisszummal köztes megoldást találni, ha nem akartok szétmenni.
2016. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem meg azért szakítottak, mert kiköltöztem hozzá, erre később jött, hogy nem vagyok elég elhivatott az új munkában, és nincs elég önálló elképzelésem, mert hagyom, hogy befolyàsoljon. Hát ok, én egy életre megtanultam, hogy semmit sem szabad változtatni az életeden egy nő miatt. Ha összeegyeztethető az életetek akkor jó, ha nem akkor meg később valami miatt úgyis probléma lesz.
2016. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy költöznék. #6os válaszolóval értek egyet!
2016. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!