Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van-e értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van-e értelme folytatni így a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 4 éve leszünk együtt de kezd megromlani a kapcsolatunk. Kint dolgozik külföldön és 6-7 hetente jár haza 3 napra. Eddig ahhoz képest jól meg voltunk de mostanában állandó a vita. Ha rossz napja van veszekszik és kiabál velem, rámnyomja a telefont stb.. És úgy vettem észre nem érdekli amit mondok és nem is igazán figyel rám. Hogyan tudnék javitani a kapcsolatom? Szeretem és elhagyni nem akarom de ez így se jó
2016. febr. 28. 22:44
 1/5 anonim válasza:
Beszéltél már vele erről? én azt csinálnám a helyedbe ,hogy fel hoznám neki a szakítást, és megnézném mit szól rá, abból kiderül, hogy szeret e még vagy nem. De persze ezt csak én csinálnám így, ez csak egy ötlet volt! :)
2016. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Mi a f...szt rinyáltok itt??

Nyavajogjatok annak a f...nak aki elvileg a párotok.Jaa hogy nem hallgat meg?? Te meg nem akarod elhagyni?? Akkor mi a f...szt akarsz itt ha nem akarsz változtatni??

Akkor fogadd el hogy egy k...csöggel éled le az életed aki külföldön valószínű megcsal de te nyugodtan szeresd csak...

Ha felhozod neki megint vita lesz.

Ennek már vége volt amikor külföldre ment dolgozni!!

Mert onnantól már fontosabb neki a pénz mint te.

2016. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:

Javítani csak akkor tudtok, ha mindketten szeretnétek ezt. Egyedül egyik fél se tudja rendbe hozni.

A helyedben azt csinálnám, hogy amikor hazajön, beszélnék vele erről, megkérdezném, mi változott meg benne, mi miatt türelmetlen, stb. Elmondanám, hogy én hogy érzek, de nem számonkérően.

2016. febr. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt írtad, qkkor csinálja mikpr rossz napja van. Ilyenkor van valami konkrét gondja, vagy csak nyűgös, fáradt, stresszes? Vegyen ki szabit, fusson pár kört vahy valami, akkor hívjon fel, ha nyugodt. Ha meg valami konkrét baj van, próbáljátok megoldani. Lehet az okozza a feszültséget hogy külön vagytok vahy hogy rossz a munka, akkor vegyétek át mit tehettek: ki mész te is? Ő jon haza? Gyakrabban jön? Másik munkát keres? Meg három honapig kibirjatok majd hazajon vagy akármi.


Szépen hozd fel neki a dolgot, ne dorgalaskent, merr akkor csak durci lesz.

Egy kapcsolatban fontos a tisztelet, szeretnéd ha szebben beszélne veled, stb.

2016. febr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tervezem hogy kimegyek mert azt mondta 1-2 évet akar kint lenni hogy megszedje kicsit magàt. De tisztában vagyok vele

Hohy nem birja a kint létet de akármikor felhozom neki hogy ne tegye magát tönkre ha nem bírja mindent megoldunk biztos el tudna itthon is helyezkedni akkor meg azonnal veszekszik hogy én ezzel hagyjam őt békén.

2016. febr. 29. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!