Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a véleményetek egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés
Nem vett semmilyen ajándékot a barátnőjének a szülinapjára és a napot sem töltötte vele. Nem volt se egy romantikus vacsora se egy szerelmes sms, semmi mert a srác utálja az ünnepeket. Sőt amikor elment a barátnőjéhez akkor megbüntették gyorshajtásért ami több tízezer forintjába lesz. Ezek után a srácnak az a meggyőződése hogy ő eleget erőlködött a szülinapra és jobb lett volna ha nem csinál semmit.
2016. febr. 29. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szaralak.
2016. febr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lennék együtt egy ilyen emberrel. Ez a mentalitás más dolgokban is megnyilvánul, amiből én nem kérnék.
2016. febr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy bunkó. Nem kötelező ajándékozni, meg lehet ezt egymás között beszélni, csak ez nem az a helyzet volt. A gyorshajtást rákenni a csajára meg a hab a tortán...:D
2016. febr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"utálja az ünnepeket"=bunkó p..raszt. Bezzeg, amikor te mint nő teljesen odaadod magad neki, szerelmes vagy belé, ez a flegmaság nem jön ki a srácból.
2016. febr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdektelenség. Szerintem csak azzal ilyen, akivel megteheti, aki mellesleg semennyire sem érdekli. Hogy minek is vannak együtt? Nekem ennyi a kérdésem.
2016. febr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tajparaszt lúzer alja
2016. febr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem szidom. Az Én párom sincs oda az ünnepekért és még sose töltöttük együtt a szülinapom (más tészta mert mi nagyon távol élünk egymástól. Mivel nálunk nagyon nagy hagyomnány a nagy felhajtás szülinapon,névnapon, karácsonykor, náluk pedig nem,mi megegyeztünk,hogy szülinapon, karácsonykor és évfordulón van ajándékozás és ezeket ha módunkban áll rendesen megünnepeljük. Ettõl eltérõen néha meglepjük a másikat De sose vártunk El ajándékot vagy hasonlót. Én a karácsonyi ajándékot mindig akkor kapom meg mikor épp találkozunk és ezzel semmi bajom. Nem volt szép a barátodtól amit csinált De ha tudod hogy nem bírja az ünnepeket nem értem miért vagy úgy oda...
2016. febr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7#

Miért vagyok úgy oda? Te megkapod az ajándékodat és az ünneplést szülinapon, karácsonykor, évfordulón és téged nem hibáztat a párod ha megbüntetik gyorshajtásért. Ha nem így lenne te is odalennél.

2016. febr. 29. 13:30
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es nem tud se olvasni, se szöveget értelmezni..
2016. febr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdezõ a #7-es vagyok.

Nem mindig kapok én Se ajándékot, sõtt a szülinapomra, karira meg évfordulóra általában egyet kapok. A gyorshajtásért nem kéne téged hibáztatnia ez tény.

Mi még egy karácsonyt vagy szülinapom Se töltöttük együtt és a 4 év alatt csak 1 évfordulót volt alkalmunk megtartani normálisan.

Amúgy meg a helyett, hogy engem fikázol inkább beszélj errõl a barátoddal ahelyett,hogy itt hisztizel idegeneknek.

A kérdésedBen pedig nem írod,hogy téged hibáztat csak hogy sokban lesz neki.

2016. febr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!