Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozott már sikert valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozott már sikert valakinek, ha tisztázta, hogy ő többet akar a másiktól?

Figyelt kérdés
Akár egy kötöttségek nélküli kapcsolatban
2016. febr. 29. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy volt egy meglévő valamilyen kapcsolat ahol elmondta saját érzelmeit kapcsolatban szereplő másik embernek??????

Nem... Ez mindig siker ellentétét váltja ki... >,<

Csak nagyon agyhalottaknál nem sikert hozó.

2016. febr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha masik fel nem ugy viselkedik, hogy komolyan gondolja, akkor is hozhat sikert? bar egyszer mikor veget ert volna a masik fel nem akarta..
2016. febr. 29. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én gyáva voltam, sosem mertem bevallani, hogyha egy pasi iránt többet éreztem, inkább büszkeségből úgy tettem, mintha abszolút nem érdekelne. Viszont ezek a srácok később is kerestek, amikor már viszonylag tapasztaltabb voltam és kevésbé szégyellős az érzéseimről beszélni. Akkor viszont anélkül, hogy bármi választ vagy lépést vártam volna tőlük elmondtam, hogy én régebben nagyon kedveltem, szerettem volna szorosabbra fűzni a szálakat, de rosszul esett az, hogy ők nem nyíltak meg teljesen, nem éreztem úgy, hogy igazán akartak stb. Az a tapasztalatom, hogy ilyenkor a pasik is jobban megnyílnak, és mindegyik komoly kapcsolatot akar tőlem, ami ugye már elképzelhetetlen. De sajnos ez csak utólagos, így nem tudom, hogy segít-e neked.

Szerintem inkább legyél nagyon kedves, nagyon őszinte a kiszemelteddel, nyugodtan mutasd ki az érzelmeidet, de ne feltétlenül szóban akard tisztázni, attól megijednek.

Remélem valamit segít ez a hozzászólás is :)

2016. febr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!