Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolok rá minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá minden egyes nap?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok a párommal, az nem igazán a règi a kapcsolatunk. Vannak azért még érzéseim, de hajlamosak enyhülni. Egyszóval nem a régi, mégsem tudom elengedni a párom. 2x megcsaltam már őt, de semmit sem jelentett. (csak az egyikről tud, tudom hogy szemétség volt!) Az utóbbi időben viszont 2 hónapig külön voltunk. Ez idő alatt beleszerettem valakibe, aki nagyon fontos lett. Jó volt a szex és minden ami vele volt. Közben nem is nagyon gondoltam a páromra, nem éreztem büntudatot sem miatta, ugy ereztem tul vagyok. Viszont most ismét a règi párommal vagyok, mert kötödök hozzá. Eleinte örültem megint vele lenni, minden jo(bb) volt mint regebben. Azonban 2 hete ujra azt érzem hogy még rosszabb vele mint règen. Nincs olyan nap hogy a lány akibe beleszerettem ne jutna eszembe. Egész nap gondolok rà, màr idegesítően sokat. Az idő múlásával egyre gyakrabban, és többet. Hiányzik és lehet hogy rosszul döntöttem. Ti tapasztaltatok már hasonlót? Kit szeretek? Mit tegyek? Enyhül valaha ez a hiány és hogy ne gondoljak rá? 26\F

2016. febr. 29. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Magadat szereted.
2016. febr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
borzalmas állapot ez. nagyon rányomja a bélyeget az életemre.
2016. febr. 29. 18:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Pillanat, mindjárt megsajnállak.
2016. febr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor ne válaszolj ha nem tudsz normálisat
2016. febr. 29. 18:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is voltam (vagyok) ilyen helyzetben. És azzal a lánnyal miért lett vége? Te hagytad el?


Ne hallgass az előzőekre, felszínes emberek, akik nagyon tutjáka tutit, egy másik kérdésben meg sírnak, miért nem kellenek senkinek. Írsz nekem privátban?


26 N

2016. febr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bocsi a helyesírásért, siettem!

26 N

2016. febr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi te legalább nem vagy ilyen barom!
2016. febr. 29. 19:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ha te így viselkedsz azzal, akiről azt állítod, hogy szeretsz, akkor el sem tudom képzelni, mit milyen lehetsz, hogy viselkedsz azzal, akit nem szeretsz..

nyilván megcsinálnád ezt ( kétszer is), és bűntudatot sem éreznél, amiért félrek_rsz.

Szerinted?


És még a válaszolók a felszínesek és érzéketlenek, ja. beszarás ahogy gondolkodsz.... Hagy már ott azt a szerencsétlen lányt, ne erőltesd, ami nem megy.

25L

2016. febr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hagyd*
2016. febr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hagyd már ott a francba 2x megcsaltad bakker mi változna legalább ne szórakoznál vele és lenne normális emberrel (mint ahogy te is)!
2016. febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!