Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek/szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek/szólnátok, ha a barátnőtök nélkületek menne el bulizni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, amikor utoljára ilyenre volt példa akkor az (ex)barátnőm egy másik fiú ágyába ment "aludni".
2016. febr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Ugyan nő vagyok, de nem vagyunk összenőve. Ő hetente-kéthetente megy bulizni. Félévente egyszer ha elmegyek vele. Emellett én kb 3-4 havonta egyszer megyek el valami buliba, de akkor reggel 7ig haza se jövök.


Mit szólunk ehhez? Önálló emberek vagyunk..ő is mehet, én is mehetek. Szerintem ez így normális.

2016. febr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Osztom a 2. véleményét, két külön ember vagyunk, nem kell mindenhova együtt mennünk. Aki egy buliban megcsalja a másikat, az buli nélkül is megtenné előbb-utóbb, viszont attól még nem lesz senki eleve hűtlen, hogy néha elmegy bulizni, szórakozni a párja nélkül. Mi szinte sosem bulizunk együtt, mert nagyon más az ízlésünk ilyen téren, más zenéket, más fajta bulikat szeretünk, így együtt inkább csak társaságba járunk vagy kettesben megyünk szórakozni. Mégsem csaltuk meg egymást eddig, és kétlem, hogy most állnánk neki.
2016. febr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ~OnLány~ ***** válasza:

Bocsi,hogy lányként szólok házzá.

Mi csak nagyon ritkán megyünk egymás nélkül bulizni,mert sajnos együtt is alig van rá lehetőség.De volt,hogy már ő is ment nélkülem és én is nélküle.

Most hétvégén is tervben van,mert szeretnék nagyon kimozdulni,de ez nem jelenti azt,hogy megfogom csalni.


Mármint ha azon parázol,hogy meg-e teszi.

Nem mondom,hogy ne idegeskedj rajta,de ne nyasztasd és bízz meg benne.

De nem vagyunk egyformák,ha akarja,akkor megteszi,nem kizárólag egy diszkóban,most neharagudj,de így van.Ha meg szeret,akkor nem lesz semmi baj.

2016. febr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ~OnLány~ ***** válasza:
Azt még hozzáteszem,hogy azért nem nagyon örülünk,egyikünk sem,amikor a másik megy el valahová,de ő nagyon sokat bulizott,mielőtt nem volt velem,nekem meg alig volt rá alkalmam.Ezt nem vágom a fejéhez,csak küldöm a jeleket,hogy szükségem van a kimozdulásra.
2016. febr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
detto mint az első válaszoló..én is igy jártam..
2016. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokan szerintem a pia és a légkör miatt gondolják úgy,hogy egy buliban megcsalja a párjuk.Én azért nem szoktm örülni,ha ő nélkülem megy buliba,mert én is szívesen elmennék vele.Nem azt mondom,hogy mindig,és ezt ő is nagyon jól tudja,mégis a haverokkal megy inkább.Én éppen azért vagyok akkor féltékeny.
2016. febr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt szoktam mondani, hogy vigyázzon magára, és ha kicsit is részeg hívjon taxit.

Nem tudom mi mást kéne tennem.

2016. febr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerontem addig nem kell aggodni amig nem vesz fel uj szokast. Ha a kapcsolat nindig is igy mukodott, valoszinuleg most se lesz gond. Ha nem jart el egyedul de most mesz egy ceges buli vagy eloketult a gyerekkori barstnoje, az se valoszinu h gond. Ha hirtelen 'raszokik' pedig elotte nem hisnyolta, akkor erdemes jobban resen lenni.
2016. márc. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az exem mellet (11 év) eljártam 2-3x bulizni mert ő nem az a fajta és vele nem lehetett menni.

A mostani párom bulizós de egyikünk se menne a másik nélkül de ennek semmi köze féltékenykedéshez. Egyszerűen mi együtt érezzük jól magunkat és hiányozna a másik.

2016. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!