Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik ez nekem rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik ez nekem rosszul?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy én vagyok "telhetetlen", vagy ő túl "laza". Netán egyszerűen csak eltér erről a véleményünk. Ha mégis, kinek kéne engednie?


Tehát a problémám az, hogy a barátommal (több éves, mesés kapcsolat), hétköznap egy délutánt, illetve a hétvége nagyrészét töltjük együtt. (Amíg még nincs lehetőségünk összeköltözni.) Amikor pedig nem találkozunk, napközben maximum pár szót váltunk Fb-on, illetve esténként 5-20 percet telefonálunk. Ámde nekem ennél többre volna igényem. Én úgy érzem, neki csak kifogásai vannak arra, hogy miért csak ennyi időt "szán rám", miközben úgy vélem több is beleférne az idejébe. Csak valamiért neki kevésbé fontos az, hogy ennél több és tartalmasabb kommunikáció lehessen köztünk. Ez pedig szörnyen zavar és rosszul is esik.


Nálatok ez hogy megy? Kevés, sok..mit gondoltok?



2016. febr. 29. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem kell egymás nyakán lógni egész nap a chaten.

Írtok napközben, minden este beszéltek telefonon.

Ennyi talán elégnek kellene lennie.

2016. febr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de valahogy én mégis kevésnek tartom, persze nem is azt várom hogy 0-24ben egymáson lógjunk. Az meg, hogy napközben chatelünk, nem minden esetben igaz. Vagy ha legalább igazán érezném azt, hogy amikor nap végén beszélünk, akkor valóban érdeklem, nem csak "kötelességből" kérdezi meg miújság velem, megelégednék ennyivel. Ugyanis ha rajta múlna, ennyi kontakt se volna. :(
2016. febr. 29. 23:37
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Ismerek egy ilyen pasit, teljesen megzakkant ettől. Eleinte csak így pattogott, mint te, később meg már semmi se volt elég neki. A munkahelyéről is kirúgták, annyira megszállott lett, állandóan a telefont nyomkodta, hogy miért nem válaszol a csaja...

Egy percig se bírnék ilyen kapcsolatban élni, nem irigylem a párod... :/

Nem ártana lekötnöd magad valami értelmes dologgal, belevetni magad újdonságokba, és nem csak dudvaként rátelepedni egy másik emberre, és onnan szívni az energiát, mert hamarosan nagyon egyedül maradsz...

2016. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mélyebb szerelmet kihisztizni nem lehet, csak szakítást.
2016. márc. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem a telefon kevés, hanem az együtt töltött idő.


és senki sem túl semmilyen. több kell, harcold ki magadnak vagy szakíts. ne őrlődj. a kapcsolatban egymás tiszteletén kívül nem a jogokról szól a meccs.

2016. márc. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi a jo, de tenyleg. Sok ember boldog annyi kommunikacioval, ami koztetek van, masnak keves. En pl ugy szeretem, hogy baratommal minden estet egyutt toltunk, legalabb egyutt alvas, de altalaban 1-3 oraval hamarabb atjon. Hivatalosan nem elunk egyutt, gyakorlatilag kb egy honap jaras utan elkezdtunk szinte mindig egyutt aludni. Kb havonta marad ki egy hetvege, amikor szuleimkhez hazamegyunk. Most meg itthon vagyok, azert potyogok itt. Tobbi hetveget 0-24 egyutt toltjik akkor is, ha valamelxikunk tanul vagy ilyesmi, legalsbb egy kakasban. Sok a kozos hobbink is. Ha elmegyunk valahova, altalaban egyutt.


De! Ahogy itt is latod a kommentekben, a legtobb embernek ez sok lenne. Es ezen nagyon nem lehet valtoztatni. Probaljatok beilleszteni meg egy rovidebb hetkoznap delutani programot, hatha segit. A chatelestol nem leszel boldogabb a hosszabb telefon meg vagy jon vagy nem. Szoval inkabb ezen tudsz valtoztstni.

24L

2016. márc. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
Nálunk pont fordítva lehet a felállás. Én kevésbé igénylem a folyamatos kommunikációt és együttlétet (nyilván itt nem a szexre gondolok). Én nagyon szeretem a kedvesem, egyszerűen arról van szó, hogy napközben meló ezerrel, szüneten kollégákkal beszélgetek v dohányzom; egyik esetben sem a telefonom b**izom, amúgy meg, ha együtt is vagyunk, nekem néha kell a magányos kikapcsolódás. Kockulás, bambulás, más barátokkal beszélgetés. És van az idő, amit ténylegesen együtt töltünk. Én sajnos elég jól megvagyok magam is és igénylem is az egyedüllétet még úgy is, hogy esetleg együtt vagyunk.
2016. márc. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az esti 2-20 perces telefonok kimaradnak nálunk, mert együtt élünk, de amúgy intenzívebb a kommunikáció nap közben is.

nem csetelünk hosszú ideig, de 15-20 pár szavas kedveskedés belefér a legkeményebb meló időbe is.


Nem is az eltérő igényben látom a problémát, hanem abban, hogy miért nem "erőlteti meg" magát, ha tudja (????), hogy ez neked rosszul esik.

2016. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudja, persze, és ez már a megerőltetett mennyiség részéről...

Úgy látom, vagy én nem voltam kellőképp egyértelmű, vagy néhány hozzaszolo nem tudta helyesen értelmezni a problémát.

Ugyanis van elég elfoglaltságom, még túl sok is, alig van szabad időm ugyanúgy mint neki, éppen ezért esik rosszul hogy én még ennék ellenére is tudok rá kellő figyelmet fordítani vele ellentétben. Az pedig, hogy többet találkozzunk nyilván nem oldható meg, ki van m

axolva az együtt tölthető időnk.

2016. márc. 1. 08:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Más az igényed mint neki de én teljesen értelek. Nálunk egyforma az igényünk reggel mindig hiv és napközben is több üzit váltunk akár csak 4-5 szóban de legalább 4-5x hiv is vmi történés mindig van. A párom is ennyit szeretne igy ebből nincs gondunk. Hvg együtt vagyunk + egyszer hét közben.

Kierőszakolni viszont a többet nem szabad vagy tudomásul veszed hogyő ilyen vagy szakítasz .....

2016. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!