Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az én párom ilyen bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen bunkó, vagy másnak is gyomoridege van azért mert jön a jó idő?

Figyelt kérdés

Nos,a páromnak igen bunkó természete van,minden nőre csorgatja a nyálát.

Nem,nem csak rápillant valakire,hanem bámulja és utána is fordul,ha mellette vagyok akkor is.

Hiába mondtam már neki ezerszer hogy rosszul esik,egyszerűen kikapcsol az agya ha nőt lát,vagy női hangot hall,vagy kopog egy cipő a közelben.

Már most hányingerem van,hogy jön a nyár,ilyenkor ugye lekerülnek a kabátok.

Mit csináljak,hogy ne zavarjon?


2016. márc. 1. 05:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Hagyd el!! Mégis minek vagy együtt egy ilyennel? Én is így tettem, és most van egy olyan párom, aki egyáltalán nem nézi a lányokat meg a jelenlétemben, és egyéb téren se bunkó cseppet sem.

Az ilyen férfiakra mint a barátod, felesleges időt pazarolni.

2016. márc. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Költőnő? ***** válasza:
96%
Marha jó kapcsolat lehet.
2016. márc. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

"Mit csináljak,hogy ne zavarjon?"


Pl.annyi normális srác van még a világon,dobd ki ezt a taplót.

De most komolyan? Sok pénze van, vagy vastag f,,asza,hogy képes vagy ezt a bunkót megtűrni és még te változtatnál magadon...anyám!

2016. márc. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
"Köcsög" a párod.sajnos.Kutyából nem lesz szalonna.
2016. márc. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

És nem hülyék a nők?? Dehogynem!!

Dobd ki és kezdj el egy másik srácot nézegetni.

2016. márc. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Akármiről is volna szó, szerintem ez sok:

"Hiába mondtam már neki ezerszer hogy rosszul esik" - én nem vesztegetném az időt vele, ha ennyire leszar?

2016. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Csak az előttem szólókat tudom ismételni. Nem, nem normális, hogy "gyomorideged van, mert jön a jó idő". Keress olyan társat, aki nem vesz semmibe.
2016. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem csak a tied! Én még nem beszéltem vele erről, hogy mennyire zavar, de hamarosan sort kerítek rá.

Ha nem változik meg, akkor sajnos szakítani fogok, mert nem vagyok hajlandó egy folyton gyötrő érzéssel együtt élni...,mert rájöttem,hogy csak akkor nem zavarna,hogy forgolódik, ha közömbös lenne a személye számomra, ergo nem szeretném már.De akkor meg ha nem szeretem nyilván nem vagyok vele.úgyhogy nem müködik ez a 'mit csináljak, hogy ne zavarjon..'

Csak azért sajnálom az egészet, mert én komolyan gondoltam vele lenni hosszú hosszú évekig.

Viszont ebből is tanul az ember.

2016. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 omba ***** válasza:

A jó idő még nemigen jön... de normális helyzetben az ember örül neki, nem pedig gyomorgörcse van.

Nem vagy normális helyzetben.


A párod meg nem normális, de ez legyen az ő gondja - tőled távol!!!

2016. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Ez hogy függ össze a jó idővel? Enyém nem csinál ilyet nyáron se.
2016. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!