Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bizalom visszaszerzése?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell hozzá, hogy teljesen bízni tudjunk újra a másikban? el fog egyáltalán múlni, ha egyszer már eljátszotta a bizalmunkat?Még egy hét se telt el a történtek óta...talán türelmetlen vagyok.....

2016. márc. 1. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:

magaddal vagy türelmetlen, hogy megbocsáss neki? ez nem szellemi folyamat. neki kell visszaszereznie a bizalmadat, és ha komoly a dolog, nem egy hét alatt.


nekem legutóbb hónapok alatt sem állt helyre. ilyenkor már minden gyanús.

2016. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ ,mit követett el.Egy hèt mèg nem sok.Mit tesz ,hogy vissza szereze a bizalmad?
2016. márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PearlDiver ***** válasza:
Nagyon függ attól, hogy mióta vagytok együtt, milyen az élethelyzet amiben vagytok, és hogy mivel játszotta el a bizalmadat. Ezeket leírhatnád még.
2016. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Az én bizalmamat is eljátszották, és egy hét gondolkodás után szakítottam is. Minek legyek együtt olyan emberrel, aki kamuzik már a legkisebb dolgokban? Találjon másik hüyét magának.
2016. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk én voltam a hülye hogy az első x kétes dolgait hagytam kimagyarázni és nem hagytam a fenébe. Aki egyszer eljátszotta a bizalmamat annak nincs több esélye, igaz a mondás, kutyából nem lesz szalonna!
2016. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Visszaszerezni az sokkal macerásabb, mint elveszíteni, de az én éltemben volt már rá példa...

De ahhoz nem várni kell, beszélni sokat, hogy mi volt, hogy volt, miért volt - akármi is volt, annak oka is volt és nem biztosan csak annyi, hogy egy hernyó, születésileg.

2016. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!