Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Katonaság, merevedési gondok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katonaság, merevedési gondok, mit tegyunk, ha nem megy neki?

Figyelt kérdés

Parommal egy eve vagyunk egyutt. Szeretjuk egymast, minden rendben van kozottunk, a szexet kiveve. Az elrjen minden jo volt, remek egyuttleteink voltak, gyakran. Aztan hopp, ez igy megszakadt. Mindig o kezdemenyezett, en nehany korabbi csalodas miatt nem igazan tudok.

Anno rakerdeztem, miert van ez, miert "hagyta abba".

Azt mondta, a psziches oka van, a katonasag sokfelekeppen hatassal van az eletere, egyszeruen nen megy, de majd megint jobb lesz.


Telt mult az ido, es elkovettuk azt a hibat, hogy nem beszetunk errol. A minap viszont megint szobakerult. Azt mondta, o nagyon szeret engem, es megviseli, hogy egyutt elunk, es o nem tudja testileg kifejezni az ertelmeit irantam. Akarja, de egyszeruen nem megy, ez az eddigi kapccsolataiban is elofordult mar. Felvetettuk az otletet, hogy orvoshoz megy. De en is inkabb termeszetes megoldast keresnek...

Ferfiak, vagy holgyek akik mar voltak hasonlo helyzetben. . esetleg otlet, tanacs, hogy mit tegyunk?


2016. márc. 1. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
...katonaság? Dik, az 2004 környékén megszűnt.
2016. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#1 never go full retard...
2016. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#2


Mi van more...?

2016. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nahat most sokat segitettetek.

Eloszor is. 37 eves.

Masodszor kulfoldon elunk.

Kicsit sem lehetetlrn, hogy katona volt :)

2016. márc. 1. 19:14
 5/13 anonim ***** válasza:

#4


Akkor hazudozik, simán cska öreg és már nem áll a zászló. Szokj hozzá, ez csak gyakoribb lesz.

2016. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
pszichológus
2016. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Meleg...katonáknál gyakori.

Amúgy meg komolyan egy impotens palival akarsz szenvedni? Oké,ha házasok lennétek,gyerekekkel akkor azt mondom keressétek a megoldást,de így??? És ugye nem is te vagy az oka,hanem már mással is előfordult ergo a palival van valami bibi.

2016. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig működött a dolog?
2016. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.

Most katona, vagy volt katona?

Szakembert keressetek fel mindenképpen! Magától nem fog megoldódni!

2016. márc. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Volt katona. Nem meleg. Sokaig mukodott.

Nem vagyunk hazasok, viszont epp terhes vagyok. Es amugy sem hagynam el emiatt.

Ha nincs mas, szakember lesz.

2016. márc. 2. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!