Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bennem van a hiba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bennem van a hiba és nem kellene terveznem?

Figyelt kérdés

Alapvetően olyan vagyok és világéletemben olyan voltam, aki megtervezi a napjait, mikor hova megy, mit csinál, stb. Mikor még tanultam, akkor is beosztottam, hogy melyik nap melyik vizsgára készülök, ilyesmik..


Most van egy srác, együtt vagyunk 8-9 hónapja. Távkapcsolatban élünk, én 23 éves vagyok, Ő 26.

Eleinte nem terveztem, úgy voltam vele, hogy majd kialakul köztünk a dolog, vagy nem.. de eltelt ennyi idő és én már terveznék, mert a távolságból adódóan elég sok a feszültség köztünk, ha viszont együtt vagyunk, nincs semmi gond.

Szóval én terveznék, sokat ötletelek, hogy én költözzek, vagy Ő, vagy hogy legyen, stb. Elmondása szerint ez rágörcsölés és lazábban kellene felfognom ezt, mert Ő úgy áll hozzá, hogy majd lesz valami.

Lehet, hogy valamelyest igaza van és így is lehet élni az életet, de én szeretem érezni meg látni, hogy haladok a céljaim felé.. nem akarok hozzá holnap feleségül menni, de azért mindketten huszonévesek vagyunk, mindketten dolgozunk, így ha komolyan gondoljuk, tervezni lehetne.


Nektek mi a véleményetek erről?

Tudom ez nem sok információ, de nem szeretnék kisregényt írni.

Egyébként 2 napja megmondtam neki ezek miatt, hogy szerintem hagyjuk egymást, mert mások vagyunk és Ő nagyon gyerek még, azóta állandóan hívogat, azt mondta sose érzett még így senki iránt és el sem tudja képzelni, hogy ne legyünk együtt, úgyhogy az az opció sem játszik, hogy nem komolyak az érzései, mert én erre is gondoltam.


Más dolgokban is nagyon gyerekes a felfogása, szerintem ez lehet a háttérben, de vajon van erre megoldás?

Szerinte nekem kellene változnom és "könnyedebben élni az életet", de én nem érzem rossznak azt, hogy tervezek.. nyilván tudok improvizálni is, mert sok minden közbejöhet, de ha nincsenek céljaim, olyan üresnek érezném a mindennapokat.


Ti hogy látjátok ezt? Valahol mindkettőnknek igaza van szerintem, de kíváncsi vagyok objektív véleményekre is. :)



2016. márc. 2. 02:06
 1/4 Költőnő? ***** válasza:

Az jó, ha az embernek vannak tervei, céljai, vágyai. De vmiért azt érzem, hogy neked ez így vhogy mániákusan fontos és akkor az még már viszont nem jó. A kapcsolatotok milyenségén is múlik az, hogy 'időszerű'-e ez a nagy tervezés vagy sem. Én látatlanban nem feltétlenül hívnám gyerekesnek azért a kedvesed, mert ő nem tervezős. Lehet, hogy ő lassabban halad(na) ebben a kapcsolatban, mint te.

Próbálj meg sztem kicsit rugalmasabb lenni úgy egyáltalán az életben, mert ami rugalmatlan, az törik.

2016. márc. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huszon évesen a majd lesz valami elv alapján éltem... Bárcsak visszacsinalhatnám, semmi tartalmasat nem csináltam abban a 10 évben csak tespedtem...
2016. márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban tervezni nem tudsz.Mert ha valami közbejön,akkor nem az van, hogy oké,akkor másnap megoldódik, és bepótoljuk. Ilyen alap dolgoknál kezdődik, hogy kijönnek a különbségek,és ... Hát szóval a helyedben én inkább nem terveznék vele addig,amíg nem bizonyít.
2016. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy a távkapcsolat eleve halálraítélt gatyázás, még szemléletbeli különbségek is borzolják a kedélyeket. Sürgősen lépj tovább.
2016. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!