Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban rövid kapcsolat elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban rövid kapcsolat elé néz egy olyan fiú aki csúnya és egy csinos nővel jött össze?

Figyelt kérdés
Csúnyának mondanak de összejöttem egy csinos csajjal. Barátok mind azt mondjám hogy ne éljem bele magam mert ilyen kapcsolat nem tart sokáig
2016. márc. 2. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tarthatna sokáig? Miért ne lehetne örökre szóló? Ha egy okos, értelmes lányról van szó, akkor nem fog elhagyni csak a külsőd miatt..mert a barátok nyilván erre utaltak.

Valószínű nem véletlenül jött össze veled.

2016. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A viselkedéseden múlik a kapcsolat hossza, nem a külsődön.
2016. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ugyanmár! Vannak sztereotípiák és közhelyek, a legtöbb ember az átlagból levon egy konklúziót, ami gyakran hibás. Itt van a mi esetünk. A férjem nem küszködik önértékelési zavarokkal, félreértés ne essék, de szokott viccelődni rólunk, hogy mi vagyunk a szépség és a szörnyeteg. Persze ez egy baromság. Ő korán kopaszodni kezdett, nem túl magas(172 cm, mint én), idő közben kis pocakot is eresztett, én két gyerek után is megmaradtam 56 kg, most múltam 40. Nem vagyok sem beképzelt, sem nagyképű, reális képem van magamról, megszoktam a tükörben a látványt, nekem átlagos, de csinosnak/szépnek mondanak, ez van. A férjem nekem gyönyörű, mégha ezt pasikra nem is szokás mondani. A világon nincs még egy olyan álomszép szeme senkinek, a mai napig szeretem csak úgy elnézni az arcát. Lehet senki más nem látja olyannak, amilyennek én, sőt biztosan, de hát az már az ő bajuk. Tökéletes. Így van ez jól. Kérdező! Tojd le a barátokat, a kapcsolatotok jövője nyilván rengeteg mindenen múlik, de ezen az egyen biztosan nem!
2016. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ami tönkreteheti ezt a kapcsolatot, az az, hogyha ezen fogsz kattogni.

A barátaid, vagyis "barátaid" (mert a fentiek alapján meggondolnám, hogy valóban illik-e rájuk ez a szó), jó nagy tahók. Ebben az esetben inkább örülniük és támogatniuk kellene téged, és mivel láthatóan alacsony az önbizalmad, így biztatni is.

A lány nem véletlenül van veled, nem hobbiból, és nem azért, mert nincs jobb dolga. Hanem mert meglátott benned valamit.

A szépség meg teljesen relatív dolog. Mindenkinek más a szép.

Szóval ne kattogj ezen, mert ez csak megmérgezi a kapcsolatot. Inkább élvezd minden percét!

2016. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 14 év rövid? Én annyi ideje vagyok mázlista - rusnya viszont sokkal régebb óta. Inkább irigyeld te is magad, minden okunk megvan rá. ;)
2016. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!