Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem neki, vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy pasi facebookon jelölt be, vannak közös ismerőseink akik mondták hogy így kép alapján nagyon tetszem neki. Pár hónap múlva rám is írt, beszélhettünk úgy tűnt elég jól kijövünk egymással. Megbeszéltük hogy találkozunk, tegnap találkoztunk is. Kicsit féltem is mert ugye csak képeken látott élőben még nem. Beszélgettünk pár órát, csak az a baj, hogy én első találkozásokkor eléggé izgulok és sokszor nem tudok mit mondani láttam is rajta hogy ez eléggé elbizonytalanította de hiába nekem kell pár alkalom hogy lazább legyek. De valahogy olyan érzésem volt hogy sokkal jobbra számított külsőre, belsőre. :/ Mondott olyat hogy nem ilyenre számított de ne értsem félre nem azért mondja mert jobbra számított, de szerintem pont ezért.. Meg hogy nem így képzelte el ezt a találkozást. Ezek eléggé lerombolták az önbizalmam felé. De ezzel szemben olyanokat is mondott amiből az jött le hogy valamilyen szinten érdeklem meg akarna még találkozni szóval nem értem.. Szerintetek mi lehet a baj?

2016. márc. 2. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
félénk a fiúcska is ,meghúzna de nem járna veled,ennyi lefordítva.
2016. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel is próbálna, meg nem is. Látta a "Mekdonáldszos" plakáton azt a szép nagy csilli-villi burgert, de mikor kikérte és meglátta mit kapott, abban a pillanatban elillant a plakát keltette illúzió. De mivel éhes az ember, és mivel ez már ott van előtte, meg már ki is fizette, már csak belekóstol. Ha nem is olyan gyönyörű, mint a képen, de attól még lehet jó íze. :D
2016. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell szarrá retusálni a képeket meg mindig csak előre beállítottakat felpakolni...

Miért nem mondtad neki ezt meg, amit itt leírtál? Ebben semmi kivetnivaló nincs talán még tetszett is volna neki, hogy így meg vagy szeppenve a jelenlététől, mert akkor nyilván valamicske van benned az irányában.

2016. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!