Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit gondoltok? Vélemények?

Figyelt kérdés
29èves fèrfi vagyok. A párommal 4ève vagyunk párkapcsolatba ebböl 3ève èlünk együtt. A kapcsolatunkat úgy jellemeznènèm elèg viharos"vigig úgy ment, hogy se veled se nèlküled viszont jobban èreztem azt mindig, hogy VELE! A problèma a következöek:èn nagyon pedáns ès precíz vagyok, szeretek a helyèn tartani mindent picit lehet tulságosan is rendmániás vagyok de szerintem ezt ő váltotta ki belölem mert ő viszont teljesen az elentètem, mindent szèthagy trehány semmi rendszer nincs az èletèbe szètdobálja a cuccait pakolok utána, takarítok mindent èn csinálok, torkig vagyok, penèszes a hütő romlott kaják maradnak ott a ruhái bedobva a szekrènybe semmije nincs meg mindent szèthagy áh. Katasztrófa ès mèg sorolhatnám! Ez az ami miat nem èrtjük meg egymást folyamatos viták vannak ebböl ès ami a legboszantobb nem látja be megigèri, hogy megprobálja de nem megy neki egyszerűen tojik bele (lusta) vagyis nem teljesen mert probálja de nem úgy ahogy azt kène. Emiatt kezdet betelni a pohár. úgy èreztem eljött az idő vèget kell ennek vetnem semmi èrtelme így mert az ellentètem! Belebetegszek. A hab a tortára 10hetes terhes ès nincs mese megtartjuk nem ontunk ki èletet. Apa leszek. Nem tudtam sîrjak vagy nevessek mert szeretem de úgy èrzem így nem fog menni nagyon tartok mi lesz, hogy lesz! Egyèbkènt semmi gondunk nem lenne mindenünk megvan! Gondoltam arra, hogy bejárő nő. áh. De az csak 2hetente nála már 2nap úgy nèzz ki lakás mimtha bomba robbant volna ès akor jövök èn ès csinálom mert engem nagyon idegesít ès ő nem veszi èszre.

2016. márc. 2. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod, ezt az eltelt 3 év alatt kellett volna megoldani vagy szakítani, nem amikor már jön a baba.


Ha korban nem is, de máskülönben összeillenénk :D Én már szakítottam azért, mert irtó trehány volt a párom, és én az ilyent nem bírom elviselni.

2016. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elozo hazassagomat kb ugyanez jellemezte, habar az exem sztem beteges volt. Mindennap nagytakaritas, mar azon kiborult ha a poharat az asztalon felejtettem, beleszolt a fozestol kezdve mindenbe, mondjuk zomeben o fozott es rajtam csak hibakat keresett es talalt.


Egy ido utan eljutottam arra a pontra h nincs kedvem hazamenni, egyre tobbet meloztam mert ugy ereztem, hogy valami katonai neveldeben vagyok otthon. Pl: kiporszivozok, erre elkezd utanam porszivozni, h "ott volt meg egy morzsa". Aztan jott a szelektiv szemeteles fontossagaval, aztan hova rakjam a ruhaimat, aztan 6 ev mulva fogtam magam es ki bsztam.


Azota jol vagyok, elobb kellett volna.

2016. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szvsz túlreagálod. Az én párom is trehány, igaz én nő vagyok, ő a férfi, de minden másban megértjük egymást. Én is gondolkodtam már rajta, hogy ez így nem jó és szakítanom kell, de aztán beláttam, hogy ezért felesleges eldobnom azt az embert, akivel minden más jó. Egyszerűen Ő ilyen, nekem meg más hibáim vannak, amiker elvisel, mert én meg másban vagyok jó és ez felülírja a rossz dolgokat.

Különben meg próbálj vele szépen és higgadtan leülni megbeszélni ezt!

2016. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Egész kérdésedben szidod, "torkig vagy vele", de teherbe csinâlod...

Amùgy nem reagàlod tùl. Màs, ha valaki széthahyja a cuccait, kicsit trehànyabb, de azért a penészes hűtő, romlott kaja...

Egy babàt ilyen körülmények közé hazavinni? Te jô Isten. Magât sem tudja tisztân, rendben tartani...

A picinek is az okàdék hűtőből ad kajàt?

Sajàt magàra lusta, igénytelen.

Phö...

2016. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyszerű helyzetbe.magamnak köszönhetem mert èn vagyok a hibás.de kèpes valaki megváltozni ha ilyen trehány,hanyag?utolsó esèlyem hátha a gyerek megváltoztatja..de fèlek mi van ha nem?!nem tudom olyan valakivel leèlni az èletem aki ennyire trehány.de a gyereket se akarom,hogy apa nèlkül maradjon.fèlek a jövőtöl!mi lesz,hogy lesz!
2016. márc. 2. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Titeket a szar fog megenni, ha megszuletik a baba.Hidd el, gyerek mellett, meg romlani fog a helyzet.
2016. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira akarná, szép lassan változtathatna rajta. Pl nekem a párom hasonló mint te , én meg a trehány... Én vagyok a fiú. 2 éve leszünk, együtt, de mivel neki fáj, és mondta hogy legalább a ruháimat a szekrénybe rakjam a szennyest a szennyes tartóba, és amit eszek azt a mosogatóba, ennyit kért, a többit elintézni. Szóval úgy voltam vele hogy ezt a pár dolgot meg tudom csinálni, nem vagyok fogyatékos, szóval igen egyre jobban mennek, türelmes velem. Segít nekem, ha elfelejtem , akkor odahív és mondja, hogy drágám, tudod megbeszéltük, és akkor, tényleg megcsinálom, szép lassan fejlődök benne, mert megbeszéltük, és a hajlandóság is megvan bennem a változásra. Szerintem neked is hasonlóan kellene a bnőddel, fogj pár dolgot ami a legjobban idegesít és , mond meg neki hogy legalább ezt a pár dolgot tegye meg, mert neked fontos. Segíts neki, mert nem könnyű neki se , ne támadással reagálj, és ne kiabálással és idegeskedéssel. Lehet rá tudnád vezetni kedvességgel, és téll ne egyszerre mindet akarj, hogy 180 fokos fordulat stb.. én ezt tanácsolom
2016. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát én nem értelek...Miért csinálsz neki gyereket, ha még vannak komoly megoldatlan gondjaitok? Mert láthatóan ez téged zavar. Ez a "majd a gyerek megváltoztatja" című sztori , pedig már tök unalmas...(Mondjuk eddig inkább nőktől hallottam ezt.)

Miért változtatná meg? Számára minden rendben. Te takarítasz. Mégis miért akarna változni? De lehet mégha ultimátumot adnál neki, az se érdekelné, mert ő ilyen.

Elfogadod, vagy szakítasz.

De ahogy látom, még magad sem tudod mit akarsz már lassan 3 éve és csak bonyolítod a saját életed.

Mi lenne, ha elkezdenéd megoldani a problémáidat és nem csak halmoznád?

2016. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!