Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom elkezdte kritizálni az öltözködésem, és ez szörnyen zavar? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Hogy értve hogy kritizálja?

Nem tetszik neki egy-két ruhadarabod?


Az én pasimnak se tetszik egy-két ruhám..és? Azt hiszed, hogy érdekel? Úgy öltözködöm, ahogy akarok, ne a pasid mondja már meg, hogy mit vegyél fel! Állj már a sarkadra!

2016. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

az egész nem tetszik. úgy ahogy van. nőiesen öltözködöm, de a szín sötét. mert azt szeretem.

és változtatni nem fogok miatta, csak ha én úgy akarom.

de ezt tudhatta már jóval mielőtt összejöttünk,hogy ilyen a stílusom.

2016. márc. 2. 21:41
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Ne hagyd magad! Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy az önös egoista énünkre formáljuk a másikat!

Ha hagyod magad, akkor nemcsak ebben fog téged irányítani, hanem másban is!


Beszélgess el vele, hogy úgy öltözködsz, ahogy akarsz, neki ebbe nincs beleszólása. Ne akarjon megváltoztatni, mert ha megakar, az már nem a szeretet jele!

2016. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Azt veszel fel, amit akarsz. Nem kötelező neki tetszened (sőt, mi az már, hogy az ember esetleg tetszeni akarjon a kedvesének? Pföjj!).


Ha nem tetszik neki, ahogy hordod magad, legfeljebb majd más után néz.

Oszt jónapot.

2016. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
pont ezt mondtam, hogy mehet aztán válogathat kedvére.
2016. márc. 2. 21:49
 6/12 ~OnLány~ ***** válasza:

Ne hagyd,hogy az ő ízlésére formálja a ruhatáradat.


Volt,de csak egy-két kivágott blúz volt,ami nem tetszett neki.

Max vágj vissza,hogy neked sem tetszik az ő stílusa,képzelem,hogy fog neki esni.

2016. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 opened paradise ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Az nem baj,ha elmondja mi tetszene,csak ne akarjon megváltoztatni.
2016. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te amúgy szereted azt a srácot egyáltalán, kérdező?
2016. márc. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

miért ne szeretném?:)

de zavaró, hogy sokszor beszólogat, és nem csak erre, hanem több dolgot kritizál ami nekem meg alap dolog a személyiségemben mondjuk így.nagyon eltérőek vagyunk,ami önmagában nem lenne gond, de nem érezném, hogy elfogad.


a kérdés nekem inkább az, hogy ő szeret-e engem?

2016. márc. 3. 17:20
 10/12 anonim ***** válasza:

"miért ne szeretném?:)"


Hát mert mondjuk nekem kezd homályossá válni, ha tulajdonképp nem is akarsz neki tetszeni, hanem csak kizárólag magadnak ("és változtatni nem fogok miatta").


Mert hát a párkapcsolat pont arról is szól, hogy Őneki azért változunk. (Mivel két, kezdettől összeillő ember valószínűleg a galaxisban nincsen.)

2016. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!