Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 'Együtt élek' a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Együtt élek' a barátommal már 2.5 éve a szüleimnél. Az utóbbi időben nagyon bunkó? (többi lent)

Figyelt kérdés
És jönnek a kifogások, hogy a meló miatt fáradt, azert ilyen.. mindig mondja, hogy szeret, de (tudom hülyeség volt) belenéztem a telefonjába és egy társ kereső oldalon írogat más lányoknak. Én nagyon szeretem és nagyon félek tőle, hogy elveszítem. Mit csináljak.?

2016. márc. 2. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Unalmas lehetsz neki. Kérdezd meg, mi a baja, próbáljatok több közös programot szervezni!
2016. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Beszéljétek meg, aztán kiderül... Nagyon mást nem tehetsz.
2016. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nálam a társkeresős dolog kiverné a biztosítékot. :D de nem is kicsit.:D
2016. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

engem nem a bunkosaga akasztana ki, hanem a tarskeresos oldalakon valo idotoltese


szerintem azonnal boritsd ki a bilit


de ne hisztivel, hanem higgattan beszeljetek meg


el nem tudom kepzelni, hogy egy olyan palival eljek egyutt aki mas nokkel tarsalog egy olyan oldalon, ami CSAK azert van, hogy az emberek ismerkedjenek.


Mert ha van egy furcsa hobbija es a hobbi oldal foruman fecseg idegenekkel a temaban az mas, de tarskeresore olyan ember nem megy fel aki elegedett a mostani nojevel. Ugy latszik o nem elegedett veled es mar keresi a kovetkezot!


Sajnalom, nagyon szar erzes lehet, de ne hagyd hogy h.lyet csinaljon beloled, tisztazd vele az ugyet es ha kell dobd ki nyugodtan.

2016. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. Bújd át a szakirodalmat és javítsd fel a szexet.

2. Esetlge tedd féltékennyé.

2016. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) igen, én is azon gondolkodtam, hogy este leültetem és higgadtan el beszélgetek vele.. a beszélgetések igazából csak annyiból áll, hogy "szia mizu.? " "szia semmi" de akkor is a tény... már azon is kiakadtam.. :/
2016. márc. 3. 05:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg elege van es probal "lianozni"... tehat amig nincs biztos masik kapcsolat (ergo lakas amit nem kell kulon fizetni, "kesz p***ci meleg male...) addig azt fogja mondani hogy szeret de nem fog elhagyni. Vagy ugy tesz majd hogy te mondd ki a veget es ne o...

Ne felj hogy elveszited. Ennel rosszabb ugysem lehet csak jobb, talalhatsz mast aki majd megbecsul...

2016. márc. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
megérdemled
2016. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jól megvan a szüleiddel? Szóval nem a helyzet zavarja? Átver ez egyértelmü, de mi az oka? , kiszeretett belöled de miért??
2016. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos apámmal nem jó a kapcsolata.. :/
2016. márc. 10. 05:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!