Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen nő ne is álmodjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő ne is álmodjon párkapcsolatról? Kiábrándulnál a nőből, akivel alakul a kapcsolatod, ha ilyen vallomással állna eléd? N

Figyelt kérdés

Iszonyú nagy a szabadság igényem, mindig ilyen voltam, nem igénylem a társaságot, akiét mégis, ő különleges hatással kell hogy legyen rám, érte hajlandó lennék változni, de nem egyik napról a másikra. Megnyílni se tudok teljesen. Amúgy is minden szabadidőm leköti a sport, az utazás, kicsit se érdekel, hogy Ő jön-e velem, vagy bárki.

Megszoktam az egyedül létet, ezt a létformát nem tudom feladni hirtelen. Szeretnék gyereket, társat, de vágyom a szabadságra. Nincs esélyem párkapcsolatra?


2016. márc. 3. 09:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha igazán szerelmes leszel, nem lesz ilyen, hogy "nem érdekel, hogy jön-e velem"... hány éves vagy?


Ismerkedésnél engem zavarna, ridegnek tűnne egy ilyen lány.

2016. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
27 leszek.
2016. márc. 3. 09:29
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor inkább ne legyen gyereked!
2016. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem baj, majd 37 évesen be fog nőlni a fejed lágya, remélhetőleg és akkor már érdekelni fog, hogy "Ő jön-e velem.."


Te akarsz gyereket és társat? Így? Ugye ez a nap vicce akar lenni?

Mivel lesz..rod, hogy "kicsit se érdekel.." így ne is várj egy szerető társra!


Előbb változz meg! Utána jöhetnek a kívánságaid!

2016. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pasiban is ilyen emberek, szóval lehet, hogy olyannal menne ez az életstílus.
2016. márc. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk általában a nőkre, főleg családanyákra az a jellemző, hogy odaadóak, önfeláldozóak, a családjukért élnek... a legtöbb pasi tudat alatt ezt el is várja.

Az én párom nem uraskodik felettem, nem utasítgat, de rögtön észreveszi, ha nem gondoskodok róla, hiányolja.

2016. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nincs,de jobb lenne ha nem is keresgélnél mert csak elrontanád vele a saját és a párod életét is.

Talán majd tíz év múlva ha idősebb leszel másképp fogod gondolni és akkor lesz esélyed párkapcsolatra.

Ha ilyeneket mondasz a párodnak,hogy "kicsit se érdekel" azzal teljesen elrontod a kapcsolatot és mindegy,hogy mire értetted a lényeg a közöny,az érzéketlen őszinteség.

Szerintem te csak a társadalom elvárásainak próbálsz megfelelni amikor azt mondod,hogy szeretnél társat,gyereket,valójában nem vágysz ezekre a dolgokra.Legalábbis még nem.

2016. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat en most 42 vagyok es huszonévekben hasonló voltam.....nyugi, ha jön a nagy ő, gyökeresen meg fogsz változni és gyorsabban mint gondolnád:-)
2016. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, mivel én is ilyen vagyok, csak férfiban. Mondjuk én jelenleg nem is vágyom semmilyen párkapcsolatra.
2016. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Nyugodtan álmodhatsz, egy hozzád illővel, akinek szintén tetszik a mingli (nemelírás) élet.

Pl. Én. ;)

2016. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!