Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghghg kérdése:

Mit tegyek legközelebb?

Figyelt kérdés

Ha valaki öngyilkossággal fenyegetőzik?

Azt mondja kimegy a sínre és hallom is a telefonban hogy az utcán van. Ilyen esetben rendőrséget kell hívni?

De nem tudnék pontos helyet mondani,de kis községről van szó,meg lehet találni az illetőt.

Nem először csinálja ezt,eddig sikerült lebeszélnem de nehezen. Legközelebb inkább segítséget hívnék.

Ha a rendőröknek azt mondom hogy xy öngyilkor akar lenni ebben és ebben a községben,megkeresik?


2016. márc. 3. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább most vidd el orvoshoz. Az majd kideríti hogy tényleg beteg vagy csak érzelmileg zsarolni próbál.
2016. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
18 elmúlt az illető és nem a rokonom :(
2016. márc. 3. 10:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy utaltasd be a zárt osztályra.


Beszéld meg vele, hogy aggódsz érte és ez így nem jó. Segíteni szeretnél, de egyedül nem tudsz, menjen el orvoshoz, elkíséred.

2016. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

sajnálom, hogy így jártál.


ha nagyon a szíveden viseled, vedd fel a kapcsolatot az édesanyjával, és mondd el neki, hogy félted.


gondolom, már nem vagytok együtt, és így akar visszaszerezni.


letiltanám mindenhonnan, hogy ne tudjon ilyenekkel fenyegetőzni.


megvan az esélye, hogy semmi baj nem történne.

2016. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha erre józan állapotában nem képes, akkor meg ne hivogasson a sínek mellől, mert az csak érzelmi zsarolás. Gondolom szakítottál vele és nem fogadja el.
2016. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem szakítottam (nem is mernék),csak szóvátettem hogy kicsit át kell gondolnom a dolgokat mert nem tetszik hogy elhanyagol. Mondtam hogy szakítani nem akarok de bizonyos dolgokban nem fer velem szemben.

És ezt nem először csinálja :(

2016. márc. 3. 10:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azert csinalja, hogy foglalkozz vele, nem azert mert tenyleg megteszi. Ez a legszanalmasabb emberi magatartas. Mikor az en exem probalkozott ilyesmivel, csak annyit mondtam: felnott ember vagy. Ha begyogyszerezed magad, akkor ez van. A te dontesed, nem tartozom erte felelosseggel.

Erdekesmod megis eletben maradt valahogy...:D.

2016. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

elképesztő, hogy biztonságban érezheti magát (nem szakítanál vele), és mégis zsarol.


szakíts vele.


4

2016. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, hogy ilyenkor a rendőrség tesz-e bármit, de nem vennék rá mérget.


Én nem várnék a következő alkalomra. Nagyon kényes vagyok erre, a leghatározottabban visszautasítom, ha valaki ezzel zsarolna. Azért zsarolásnak fogom fel, mert ha elmondja, akkor arra vár, hogy lebeszéld róla, vagy arra, hogy te is érezd rosszul magad. Ez annyira övön aluli ütés, hogy hihetetlen.

Én a következőket tenném:

1. Egy nyugodt percben megmondanám neki, hogy mennyire aljas dolog öngyilkossággal fenyegetőzni, és hogy ezt soha többet nem fogadom el tőle, és azonnal meg fogom szakítani a beszélgetést, ha megint ezzel jön elő. Én nem leszek felelős senki haláláért.

2. Szólnék a hozzátartozóinak (remélhetőleg vannak), hogy tudjanak róla. Ha vannak megoldható problémák, abban megpróbálnék segíteni, de senkinek sem hagynám, hogy ezzel zsaroljon.

2016. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6: ezt csak most olvastam.


Ez esetben azonnal szakítanék is. Pedig nagyon nem szeretem ezt mondani. De az öngyilkossággal fenyegetőzés nekem sok. Nem tudom elviselni az instabil embereket.

2016. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!