Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez kevés? Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kevés? Barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Hetente háromszor, négyszer találkozunk, ami azt jelenti, hogy egész délután együtt vagyunk, együtt alszunk, másnap jövök haza. Édesanyám beteg, közben saját vállalkozásoman dolgozom, néha időt szakítok horgászásra is. A barátnőm duzzog, szerinte ez kevés, anak ellenére, hogy amikor együtt vagyunk, minden oké. Szerintetek?
2016. márc. 3. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Le leszel cserélve egy segíjkés rajra akinek sok az ideje. Ne bánkódj - többet érdemelsz mint ez a "nő".
2016. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kevés a barátnõd meg egy kisajátítós gyerekes nõ. Inkább segítenie kellene nem ezzel is hátráltatnia. Jobban járnál egy érettebb nõvel.
2016. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Úgy érzi hanyagolva van, én pedig komolyan szeretném tudni, hogy igaza van-e...
2016. márc. 3. 13:03
 4/17 anonim ***** válasza:
attól is függ hogy hány évesek vagytok. mi a párommal 20 évesek vagyunk, 3 éve együtt és ez nekem is kevés lenne. össze kéne költöznötök.
2016. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
azt sajnos nem lehet megoldani jelenleg anyagilag, egyébként is korainak gondoljuk, 22 éves, én pedig 23
2016. márc. 3. 13:37
 6/17 anonim ***** válasza:

4 év után korai? Wow. Házasság 20 év múlva? Gyereket meg 80 évesen? El ne kapkodjátok..


A barátnőd nem gondolja korainak az összeköltözést, hidd el..

2016. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De igen, mert még tanul legalább két évig, nem dolgozik.
2016. márc. 3. 13:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül ő nem biztos, hogy korainak tartja.
2016. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is jogosan bántja, ennek már az összeköltözés idejének kéne lennie, nem a heti párszor ott alvásé.
2016. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lány tényleg szeret, ő minden percét veled akarja tölteni, ezért "duzzog". Mondjuk ennek örülhetsz is, egy bizonyos másik nézőpontból, mert tényleg szeret, ha veled akar lenni minél többet.

Heti 3-4 délután azért nem olyan sok, de kevés sem, szerintem mindkettőtöknek igaza van ebben az esetben.

A pasik nem igénylik olyan mértékben az együtt töltött időt, mint a nők. A nők rendszerint még a wc-re is elkísérnének ilyenkor, csak veled lehessenek. :D

2016. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!