Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátként szeret, de sexuálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátként szeret, de sexuálisan nem vonzódik hozzám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali!A történet hogy van egy csaj akit már több éve ismerek,mivel megismerkedésünkkor ugy kezdtük a dolgot hogy mindketten csak barátságot akartunk,( tönkre ment kapcsolataink kiheverése miatt) erre is összpontosítottunk,be kerültem a barát zónába, annyi időt töltöttünk együtt beszélgetésekkel,közös programokkal hogy közel kerültünk egymáshoz,érzelmileg,

minden olyan mintha egy pár lennénk,mintha járnánk,időközben elkezdtem hozzá sexuálisan is vonzódni,de ha ezzel előjövök,távolságot tart,kerüli a témát,és engem is,érzelmileg annyira oda van értem, kezemet fogja, nyakamba borulva megölel,igényli a közelségemet,de ha sexről van szó megváltozik,ugy érzem barátként néz rám és nem férfiként.Párkapcsolataiban ugyérzem csak a sex miatt kötödik a pasikhoz,érzelmileg nem,mivel mindig az én vállamon sirja ki a átélt csalódásokat. Közöttünk szinte teljes az egyetértés,érzelmi téren, csak a sexualitás problémás,Határozottabban kellene kezdeményeznem?Barát helyett férfiként viselkedni?



2016. márc. 3. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha nem reagál akkor maradj barát. A legtöbb nő naivan úgy gondolja, hogy létezik férfi nő barátság miközben a férfiak általában nem azért barátkoznak nőkkel, hogy kisirják magukat a vállukon
2016. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a helyzeten. Sajnos, ha ő így gondolkozik, akkor nem igen változtatja meg a véleményét, nem fog hozzád szexuálisan vonzódni.

Vagy elfogadod, vagy távolságot tartasz.

Szerintem ne eröltesd, mert lehet, hogy akkor még a barátságotok is tönkremehet.

Próbálj távolságot tartani, lehet, hogy akkor megváltozik a véleménye, de azért ne éld bele magad. Vonzalom vagy van, vagy nincs.

Ha nem érzi, akkor elkell felejtened.

2016. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 VirágésBence ***** válasza:
Ezzel nem tudsz mit kezdeni, barát maradsz.
2016. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2016. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ráfaragtál. Majd hallgathatod ahogy a Majka-jellegű raj barátjával milyeneket szoktak csináli meg hogy mennyire kihasználja őt a bunkó.
2016. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez a Link ez tetszik :) Fene se gondolta volna az elején hogy ez lesz,még csak be sem jöttünk egymásnak,de miután találkozgattunk,közös programokat csináltunk,és meglehetősen jól éreztük magunkat egymás társaságában,azóta kuszálódnak igy a dolgok! Szóval akkor reménytelen!?
2016. márc. 3. 20:29
 7/17 anonim ***** válasza:

"Határozottabban kellene kezdeményeznem?"


Már előjöttél vele, és hárított.

Talán le akarod támadni? :) LOL


Barátként néz rád, így is beszéltétek meg.

Semmit ne tegyél. Vagy elfogadod így, vagy megszünteted ezt a nyakba borulós barátságot.


Amúgy én ezt az egészet nem értem. Ha barátság van egy férfi és egy nő között, akkor ugye elvileg ugyanaz a hozzáállás, mint az azonos nemű barátoknál. Vagy a haverjaiddal is egymás nyakába borultok?


Nekem is vannak fiú barátaim, de nem járunk kézen fogva és nem ölelkezünk.

Addig normás az ilyen barátság, amíg a "barátok" esetleges párjainak nincs oka semmi oka rosszra gondolni.

2016. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Má hallgatom! :( Meg látom is hogy szaródnak el sorra a kapcsolatai,dehát az ő élete, Pedig sose hittem a férfi nő barátságban a jelek szerint mégis ebbe a szakadékba estem!Na de majd kimászok,ahogy mindig :)
2016. márc. 3. 20:34
 9/17 A kérdező kommentje:
8. Iró, az ölelgetéseket nem én szorgalmazom,gondol egyet aztán a nyakamba ugrik,meg a kezem fogja,és komolyan élvezi, :) egyébként egyszer már megszakítottam vele minden kapcsolatot,fél év után kezdeményezte megint hogy beszéljünk,
2016. márc. 3. 20:39
 10/17 anonim ***** válasza:

#7


Magyarán ismerje csak el, hogy lúzer.

2016. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!