Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítene valaki nekem? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki nekem? Egy jövendőbeli pszihológus, vagy beszédes felhasználó? Bizalom a kérdésem.20/F

Figyelt kérdés
Nem bízik meg bennem a barátnőm. Mert az előttem lévők (exek) sok alkalommal átverték. Nem beszéli meg velem a gondjait, és ha rossz kedve van, magába folytja. Rossz érzés ez számomra! Mivel nyerhetném el a párom bizalmát? Mert Szeretem, és az övé szeretnék lenni teljes mértékben, és viszont szeretném ha az enyém lenne. De amíg nem beszélget velem mélyen, addig nem érzem magam jól. En nyitott vagyok számára teljes mértékben. De nekem fontos, sőt; fontosabb a lelki kapcsolat, mint a fizikális, mert ha nem segíthetek neki, kívülállónak érzem magam mellette..

2016. márc. 3. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj:)!
2016. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nehéz, meg tudlak érteni és Őt is. Nekem az expasim volt ilyen, de én úgy gondolom, hogy nem lehet egy életen át bizalmatlannak lenni másokkal arra hivatkozva, hogy korábban átvert vagy x barátom....engem is átvert az ex rengetegszer, de aztán tudtam úgy indítani, hogy a mostani páromért tűzbe merem tenni a kezem. Én azt tudnám tanácsolni, hogy légy türelmes, Te maximálisan mondj el neki mindent, érezze, hogy szereted, és akkor előbb-utóbb talán megnyílik. Ha alapból introvertált személyiség, akkor viszont nem lesz annyira egyszerű a dolog. Ráadásul, aki magába fojtja a gondjait, nem beszél róla, az előbb-utóbb betegséget generál benne....
2016. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosan errol beszelek. Nekem rossz, neki pedig nem akarok rosszat, de mint mondtad, kart fog tenni magaban ezzel, es nem szeretnwm ha depressziossa valna. Igen, mindent elmondok neki, meg beszelgetni "probalok" , helyesebben igyexem, de neki nehez, ez latszik. Viszont mondott egy-ket kellemes dolgot is (: idezzem ot : "igerd meg hogy soha nem fogsz elhagyni.." ez nagyon jol esett. Meg volt megegy, de nem emlexem ra. Viszont jol erzi velem magat, csak kulon van igy, es kezdek en is rossz utra leterni..
2016. márc. 4. 00:02
 4/7 anonim válasza:
Sajnos sok ilyen van, a korábbi rossz tapasztalatokat, az exek hibáit kivetíti rád, vagy legalábbis nagyon fél hogy ugyanazt megcsinálod vele mint a volt barátai. Ha tényleg szereted, támogasd mindenben, legyél mellette a nehéz napokon is, ha rossz kedve van és nem akarja elmondani, öleld át, szeretgesd meg, hátha kis idővel feloldódik és magától elmondja a gondjait, kételyeit. Biztosítsd afelől, hogy te nem vagy olyan mint a volt barátai, és soha nem tennéd meg azokat a dolgokat vele amiket korábban át kellett élnie. Kölcsönös bizalom nélkül nem működik jól egy kapcsolat, ezt neki is be kéne látnia. Légy nagyon figyelmes, a lányok sokszor a legapróbb dolgokat is képesek túlreagálni, főleg ha olyan dologról van szó amit már korábban negatív értelemben tapasztaltak meg.
2016. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ott vagyok, de van, hogy nem valaszol az uzeneteimre, orakon at, mert dolga van. De nem is ez baj. En pl mindenre engedelyt kerek tole. Mindenrol tajekoztatom. De o engem nem. Bizom benne, csak feltem, ne legyen rossz helyen. Vedelmezni szeretnem a sok agyatlan dologtol amit megtehetnek a korulotte levo emberek. De ha utolag tudok meg mindent, abban az esetben nem vagyok kepes erre, mert nem vagyok Urigeller, hogy lassam a gondolatait, meg amit o lat, es ki-iranyitsam a bajbol ha beleesik. Ott vagyok neki mindig, de ha nem ir vissza , ss mikor megteszi a "legutolso" kerdesemre : jol vagy? Monden rendben van?! - azt is egy szavad valasszal tudja le orakra megint : "IGEN"... Ez nekem nem esik jol. De ma beszelek vele errol.. Koszonom, hogy segit mindenki, csuppa jo emberek vannak idefent (: udvozletem, es sok Napsütest nektek (:
2016. márc. 4. 06:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell drámázni, én sem mondtam el mindent a páromnak, hogy merre mentem, meg mikor - max. utólag, hogy itt voltam - mert nem a gyereke vagyok. Mostohaanyámnál "otthon" azt is el kellett mondanom, ha szrtam, így extől (senkitől) semmilyen szinten nem viselem el az utánam járást, és faggatózást.


Nem tudod megvédeni? FELNŐTT nő, aki ELŐTTED is élte az életét, ez a megmentési/védelmi dolog valami pasirögeszme lehet, mintha a barátnő egy analfabéta lenne.

Egyébként fogadok, hogy az exei mindenről elszámoltatták, ezért nem mond neked semmit.


Te továbbra is maradj nyílt, de az istenért, ne erőltesd ezt a részéről. Minél inkább "nyaggatod" vele, annál inkább be fog gubózni.

2016. márc. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez kicsit rosszul esett, de igazad van sajnos.. :/ koszonom (:
2016. márc. 4. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!