Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy rendre elmezavarodott lányok találnak be?

Figyelt kérdés
Ez nem vicc. Ha a lányok 90%-át normálisnak vesszük, akkor is életem során csak olyanokhoz kerültem (vagy esetekben csak majdnem) közel, aki nem volt normális. Valamiféle skizofrén jellemből generált álomvilágban él, vagy kattant (pl pár chat beszélgetés után gyűlöli és szidja azt a másik lányt, aki belájkolta a képem). A kapcsolatomról is kiderült, hogy legalább tucat fóbiája, rögeszméje és életellenes kezelhetetlen traumája van, krónikus önimádattal és állanó versengési kényszerrel amivel anno hosszú távon engem is kikészített. De akinek tetszek az szinte mindig bolond, akiket csak ismerek és jóba vagyok, azok meg nem opciók ilyen szempontból. Ez az én tudatalatti kivetülésem amire valamiért ráharapnak, vagy mi?

2016. márc. 4. 00:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. A neten főleg őrült csajok vannak. Állandóan féltékenykednek, önértékelési zavaraik vannak, kötekednek és elégedetlenkednek.
2016. márc. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Hasonló a hasonlót vonzza. Valami gáz van veled tudat alatt. Így van. Nyomozz utána szakemberrel. Annak oka van, ha valaki mindig ugyanolyan, vagy hasonló mentalitású embert vonz be.
2016. márc. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 opened paradise ***** válasza:
81%

Ezt mélységesen át tudom érezni!:D

Ugyanígy voltam és nincs rá ok szerintem. Lesz pár jó sztorid legalább. Meg ők jobban tudnak szeretni. Aztán,ha te ezt nem akarod...akkor sincs választásod:D

2016. márc. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 opened paradise ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül. Sok ilyen lány inkább "megmentőt" keres. Meg pl. ott vannak az extrém féltékenyek? Akik nyomkövetőt raknak rád,meg figyelnek,lenyomoznak. Na pl. az ritka,hogy a másik is olyan legyen egy kapcsolatban és egymás után kutassanak.
2016. márc. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez is igaz opened, de azért a tapasztalatok azt mutatják, hogy hasonló nagyon is bevonzza a hasonlót. A srác rám írt privátban, hogy kicsit ő is elmeroggyant :D
2016. márc. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 opened paradise ***** válasza:
77%

Legyünk őszinték...ki nem?:D

Különben is,azok a legveszélyesebbek,akik full normálisnak mondják magukat.

2016. márc. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 6-ossal. Ha akarsz mindenkiben találsz valami abnormálisat. Van aki felvállalja, hogy van egy enyhe dilije, de van aki még egy elefántnyi dinkaságot is megpróbál rejtegetni, vagy nem is tud róla...
2016. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam éreztetni, hogy leessen nektek, hogy nem "enyhe diliről" van szó. Vannak a normális, jófej emberek, és vannak, akiktől elhúzódsz és nem akarsz vele emberek előtt mutatkozni. Így van, szuper normálisnak vallotta magát, illetve a valaha élt legrendesebb, legaranyosabb és legkiszolgáltatottabbnak. Ehhez képest olyan brutálisan önző volt folyamatosan, mint senki más, állandóan hazudott a történtekről és olyan durva határokat lépett át, ami az átlagnál emberileg lehetetlen, ezekkel mindig tudtam sokkolni az embereket. Iskolát is kellett régebben váltania, régebbi kapcsolata is egy gyászos romhalmaz volt, nem tanul semmiből. Nem hiszem, hogy én ilyen lennék.
2016. márc. 4. 08:19
 9/14 opened paradise ***** válasza:
Ez eddig egynek hangzik. Amíg nem kell számot,mail fiókot,nevet váltanod és költöznöd,addig meg se szólalj:D
2016. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pech. Nem mindenben kell értelmet vagy rendszert keresni.
2016. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!