Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szolnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok, ha a párotok ezt mondaná nektek:"Nem tartozok neked elszámolással"?

Figyelt kérdés
Kiakadnátok ilyenen?Vagy szerintetek ebbe nincs semmi?Veletek előszokott ilyen fordulni?
2016. márc. 4. 01:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A helyzettől függ, mivel kapcsolatban mondta ezt?
2016. márc. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen, de szituáció nélkül nagyon megítélni sem tudom a dolgot. Azért ez így önmagában véve egy durva kijelentés, főleg ha nyersen közli. Máshogy is lehet ezt közölni, ezért lehet ily formában rosszul esne.
2016. márc. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mondott valamit,ami rosszul esett és ezt szóvá tettem.De nem voltam agressziv,csak megmondtam,hogy rosszul esett és kicsit "bedobtam a durcát".
2016. márc. 4. 02:04
 4/19 A kérdező kommentje:
Arra válaszolta ezt.
2016. márc. 4. 02:05
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor dühből, hirtelen felindulásból fakad. Egy nyugodt hangulatában azért beszéld meg vele, hogy ez neked rosszul esett.
2016. márc. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát már ez is nyugodtabb megbeszélés akart lenni részemről...az a baj,hogy nehéz ezt igy leirni....
2016. márc. 4. 02:25
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja hogy a kérdésben szereplő dolgora gondolsz?Elöször azt hittem,amin elöször "megsértödtem".
2016. márc. 4. 02:46
 8/19 anonim ***** válasza:

Attól függ mire mondta. Ha valami olyan dolog,amihez nincs amúgy túl sok közöm(sajnos ilyen lehetséges!), pl a családjával kapcsolatos "magánügyek"/pénzügyek/problémák, akkor átgondolnám a haragom.


Ha viszont arra volt szó, hogy valamit letagadott,eltitkolt szándékosan, akkor kiakadnék :D

2016. márc. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azt,hogy én Se neked :D
2016. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 PearlDiver ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolatban elvileg egy hajóban eveztek, nem elszámolással tartozik neked hanem természetes kéne legyen, hogy megosztja veled a gondjait, nehézségeit te meg szeretettel meghallgatod.

Az ilyen arrogancia nem fest valami jó képet a kapcsolat minőségéről - szerintem vagy titkol valamit, vagy neheztel rád.

Beszélgessetek, sokat-sokat. Jó szándékkal, konstruktívan. Anélkül nem megy!

2016. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!