Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni egy betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy betegesen féltékeny barátnővel?

Figyelt kérdés

A testvéremről van szó, 18 évvel fiatalabb a barátnője, kb. 10 hónapja van vele, de nem jó a kapcsolatuk mert a lány betegesen féltékeny (amire nincs oka), többször akart vele szakítani (már a korkülönbség miatt is), de nem tud mert öngyíkossággal fenyegetőzik,és mások előtt és idegenek előtt is, jeleneteket rendez.

A testvérem albérletéből nem akar kiköltözni. Különben a lány nem az utcára menne, eddig is volt lakása. Nincs útban gyerek még, szerencsére.

Hogyan lehetne megoldani ezt a szakítást?



2016. márc. 4. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
"A testvérem albérletéből nem akar kiköltözni." - Cuccokat ki kell pakolni, zárat kicseréltetni, elbúcsúzni. Nem értem mi nem oldható meg ezen.
2016. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 curáku ***** válasza:
100%
Ki kell dobni, annyira azért nem bonyolult. Vagy ha máshogy nem megy, akkor majd a tesód keres egy másik albérletet.. Tudom, tudom, miért ő költözzön.. Nem is azt mondom, hogy jó ez így, a legjobb az lenne, ha kirakná a csajt, de ha máshogy nem megy, hát költözzön ő.
2016. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!