Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok még benne?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel November elején jöttünk össze. Előtte 6 hónapig volt szingli, egy több éves kapcsolat után. „Mozgalmas” féléve volt, kiélte magát állítása szerint. Viszont maradt egy külföldi srác(pesten lakik, mint Ő), akivel továbbra is beszélget. Lefeküdtek egyszer(ennyit mondott), és néha néha ír neki a srác. Ő azt mondta, hogy nem válszol neki és nem is érdkeli, így hagytam a dolgot. De a napokban elfogott egy rossz érzés, és belenéztem a Facebook beszélgetésbe. A srác írt, viszont nem úgy történtek a dolgok ahogy a barátnőm előadta, beszélgettek... A srác megkérdezte, hogy őszintén akar-e még vele találkozni, amire a barátnőm azt mondta, hogy „természetesen igen, akar még.” Azonnal szembesítettem a dolgokkal. Elkezdett zokogni, kérlelt, hogy bocsássak meg neki, csak „pillanatnyi elmezavar” volt, és nem is gondolta komolyan, és nem is találkoztak. Egész nap zokogott, azt szajkózta, hogy nem akar elveszíteni, nincs szüksége senki másra, velem akarja leélni az életét.


Megkérdeztem tőle, hogy hiányol-e valamit a kapcsolatból. Azt mondta minden tökéletes.


A kérdés a következő lenne: lehetséges, hogy még nem élte ki magát, és még mindig szüksége van a kalandokra? Vagy legalább az érzésre/izgalomra, hogy valaki más is „érdeklődik” iránta? Nem elég az, hogy én udvarolok neki?


Csak lábjegyzetként hozzáfűzném, hogy az ágyban minden csodás. : ) Az nem indok, hogy másnál keresi azt amit tőlem nem kap meg.



2016. márc. 7. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Novemberbem jottetek ossze es mar veled akarja leelni az eletet? Nagyot mondani tud az biztos...A kerdesedre csak akkor kapsz valaszt ha varsz meg es majd kiderul, hogy hogyan viselkedik. En is kb fel evvel jottem ossze a baratommal egy 8 eves kapcsolat utan es en is eltem rendesen es mar erzem hogy keves volt a fel ev de nekem szemely szerint nem a pasizas hianyzik, hanem az hogy egyedul legyek, munka utan szivesen mennek haza a kis lakasomba es toltenem egyedul az idomet. Szoval a fel ev szunet nem volt eleg nekem egyertelmuen. Lehet a baratnodnek sem az, az pedig mar szemelyfuggo kinek mi hianyzik.
2016. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fél év után azt írta a másik srácnak,hogy természetesen akar még vele találkozni.Akkor mégsincs minden rendben.A pillanatnyi elmezavar rossz magyarázat.Így nem tudnék együtt lenni valakivel,hogy attól rettegjek,hogy még esetleg nem élte ki magát.Ezt neki kell tudni,de nem őszinte veled,az biztos.
2016. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Színésznő... Azért még ne rakd ki, hátha most észbe kap. De ez a duma nekem ennyi idő után elég megjátszottnak tűnik, vagy csak kétségbeesésében mondta.
2016. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kamu a csaj. Örülj neki, hogy fél év és nem a fél életed után jöttél rá erre. Fél éves kapcsolatban még bőven lila ködnek kéne lenni, nem flörtölgetni a hálón.
2016. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a barátnőd zseniális :D Zseniális érzelmi manipulátor és még hülyére is vesz mellette :D
2016. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány? Ha nagyon kis fiatal még,lehet nem érett meg egy tartós kapcsolatra... De ez se kifogás,hagyjad inkább. Minél hamarabb elfelejted,annál könnyebb lesz.
2016. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és amíg nem találtad meg a Facebook beszélgetést, addig nem zokogott vadul. :D


Nagy játékos a csaj.


Mindegy, úgyis vele fogsz maradni, mert a férfiak nagy része ilyen, mint te, csak az a lényeg, hogy a szex rendben legyen.


27N

2016. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem személyeskedésre van ez az oldal. Főleg nem így ismeretlenül.


Szép napot 27N!

2016. márc. 9. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

8: Nem személyeskedtem. Tény, hogy neked csak a szex a lényeg, világosan kiderül abból, amit írtál. :)


Én is örülök, hogy nem ismerjük egymást, hidd el. Max az igazság fájt abban, amit írtam.

2016. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha csak az számítana, akkor nem írtam volna ide, és nem érdekelne, hogy valójában mit érez.


Nagyon kiéghettél. Egyébként hidd el, vannak normális pasik is, csak Neked nem jött össze eddig ezek szerint.

2016. márc. 11. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!