Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha a barátnőtök megkérdezné: szerinted buta vagyok?

Figyelt kérdés

Elgondolkodnál rajta miért kérdezi és eszedbe jutnának a bolondságai?


Korotok is írjátok le légyszíves.



2016. márc. 8. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Buta nem, de naiv es hiszekeny igen.


De ha nem lenne az akkor nem is lenne olyan kedves, mint amilyen es ami miatt szeretem.


24/F

2016. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem járnék olyan csajjal, akit butának tartok

23/F

2016. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Általában azok az okosabb emberek akik butának gondolják magukat.
2016. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 VirágésBence ***** válasza:
71%
Az én barátnőm már kérdezett ilyet. Megsajnáltam, a suliban sokat piszkálják, egyébként nagyon értelmes és intelligens, vág az esze, de olyan tárgyaknál mint pl a töri teljesen bajban van. Utálja bemagolni a dolgokat, látszik is a jegyein. Sokszor elbizonytalanodik, hogy helye van-e abban a suliban, elég erős. Nyilván azt mondtam, hogy nem buta, sőt, nagyon okos, másokat meg szarjon le.
2016. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért kérdezné, mert önbizalomhiányos, vagy mert valami negatív élmény érte ezzel kapcsolatban.

A "bolondságok" meg nem jelentik azt, hogy buta lenne.

2016. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Az én barátom nyíltan megmondta a szemembe, hogy szerinte hülye vagyok és idióta. Az elején persze nagyon rosszul esett, de jobb, hogy őszinte és mondja, hogy tanuljak tovább, mert ha csak rázza a fejét és azt mondja, hogy minden jó így, akkor nem változik semmi. Én is tudom, hogy keveset tudok, ezért is dolgozok azon, hogy ez ne maradjon így. (Érettségiztem, de ez még messze nem elég ahhoz, hogy okosnak gondoljam magam.)
2016. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Azt, hogy nem. Egyrészt buta lánnyal nem jönnék össze, másrészt ha ez mégis megtörténne, tőlem is nagy butaság lenne ezt a szemébe mondani.
2016. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ~OnLány~ ***** válasza:
37%

Én ha nem értek valamit és rákérdezek nála,akkor mindig mosolyogva megsímogatja az arcom,akkor mondja,hogy kis butus vagyok,de nem rossz értelemben.Aztán elmagyarázza a dolgokat.

De attól függ ő mire érthette,vagy miért kérdezte?

2016. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Biztos bántották ezügyben...Mondanám neki, hogy lehet, hogy másban okos, nem szóban. És hogy aki ezen elgondolkozik, az már nem lehet buta. Mindenki csinál hülyeségeket és látszunk butának sok helyzetben mind. Átlagos az eloszlás.
2016. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"De legalább jól nézel ki!" :D
2016. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!