Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a párotok lerombolta az önbecsüléseteket? Mi volt? és mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt.


Volt egy havernője, aki saját bevallása szerint "Ronda, olyan mint egy férfi, stb.". Nekem kis mellem van, párom persze mindig mondta, h őt a mell amúgy nem is érdekli, a kicsit jobban szereti amúgy is.


Aztán egyszer a gépén belefutottam egy beszélgetésbe, ahol (már együtt voltunk) a haverjának ecsetelte, hogy annak a bizonyos havernőjének milyen jó melle van, meg milyen jó nagy.


Fél évre szakítottunk, az lett a vége.

2016. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, kb mindenki mást szebbnek tartott mint engem, vagy legalábbis velem ezt éreztette, az lett a vége, hogy szakítottunk, és most van egy barátom, aki ilyen téren szinte totálisan az ellentéte az exemnek.
2016. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem volt, de ilyenkor a legjobb vég a szakítás. Senki se legyen olyan kapcsolatban, ahol a másik leépíti az önbecsülését.
2016. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 VirágésBence ***** válasza:
Lerombolta, és a törmelékeket és porrá zúzta, nehogy már könnyű legyen újraépíteni. Megcsalt. A kifogás: részeg voltam, ezt ittam, azt ittam, de ezt ki hiszi el? Másfél évig voltunk együtt, rengetegszer megcsalt, de igazából miért? Mert milyen szép volt, milyen jó teste volt, milyen jó melle, milyen jó segge, mekkora szája és hasonló okok miatt vonult félre szebbnél szebb nőnek nem minősíthető r___cokkal. Szakítás, elvonó és pszichiáteri kezelések lettek ebből a nagyszerű kapcsolatból.
2016. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt, de nem rombolta le teljesen, csak kicsit. Az exe merült fel néhányszor, és azt éreztem, hogy bizonyos dolgokat nem tudok megadni neki, amiket ő megadott. Elsősorban ez az én gátlásaim miatt van, nem miatta, nem akart bántani. Megbeszéltük, túltesszük magunkat rajta, rendben vagyunk.
2016. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt. Az lett a vege, h allandoan magamban kerestem a hibat a vitak alkalmaval, meg akkor is, amikor egyertelmuen nem en voltam a hibas. Egy ido utan teljesen kapcsolatfuggo lettem, m ugy ereztem, h nelkule mar egy senki vagyok es elni sem tudnek. Ez nagyon veszelyes, m olyan, mint a drog es rendes elvonasi tunetek lepnek fel, ha szakit az ember. (Ezert van az, h sok no visszamegy az agressziv parjahoz). A lenyeg, h 4 ev utan sikerult kilepnem a kapcsolatbol. Kegyetlen nehez volt, 1 evbe es rengeteg erobe, kitartasba telt, amig sikerult kigyogyulnom teljesen es ujraepiteni az onbecsulesemet.
2016. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt. Belekeveredtem egy bántalmazó kapcsolatba, persze az elején egészen más volt a fiú, és mire kivetkőzött magából, már betegesen szerettem. Nekem ecsetelte, hogy ennek és ennek a csajnak jó a melle, annak meg a feneke, nyitott kapcsolatba kényszerített, megszabta, milyen képet tehetek ki magamról profilképnek, bele akart szólni az öltözködésembe, testileg-lelkileg megalázott. Elhitette velem, hogy nem vagyok szép, csak ő lát annak, és ezt kb. megtiszteltetésnek vehetem, hogy ő észrevett... Másfél évet voltunk együtt, aztán szakítottam, de még évekig bennem maradt a nyoma, rondának és senkinek éreztem magam. Elhittem neki, hogy soha nem lesz senkim, de aztán a sors szerencsére rácáfolt erre. Ma már csak egy rossz emlék mindez, semmi több.


27/N

2016. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Párom minden nő után megfordul,ami már nem is érdekel. De tegnap volt a csúcs,fel se köszöntött nőnap alkalmából!

Szóval sz arba se néz.

Ennek az lesz a vége,hogy angolosan távozok az ország másik felébe és nem szólok neki.D ö göljön meg az ilyen ember!

2016. márc. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg is ilyen kapcsolatban élek, 2 éve, ő sajnos született nyomika, szerencsétlen mindig rosszul jön ki minden helyzetben, és én ha esetleg dicsekedek neki hogy pl munkába prémiumot is kaptam vagy akármi ilyesmi, teljesen egyik fülén be, másikon ki. Eleinte nagyon fájt ez nekem, viszont már kezdem "lenevelni" erről és jó úton haladunk, szerintem nem rosszat akar nekem hanem pszichésen reagál így, tudja hogy balszerencsés

24l

2016. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!