Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb párkapcsolatban 2 év után elmúlik a szerelem?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges ez, ha addig szerették egymást és minden rendben volt, akkor utána miért nem? Miért olvasni sok helyen azt, hogy 2 évig tart a szerelem, az a bizonyos rózsaszín vagy lila köd? Fellángolásnak sem lehet nevezni ezt, mert 2 évig kitartanak egymás mellett, sőt még tovább is. Érdemes attól még együtt maradni, ha elmúlt a szerelem? Hogyan lehet észrevenni azt, hogy mivé alakult át a szerelem? Mert gondolom ettől függ, hogy együtt marad-e egy pár, hogy mivé alakul át a szerelem...

2016. márc. 8. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

A szerelem NEM TART ÖRÖKKÉ!!! A szerelmet felváltja egy idő után a sokkal mélyebb és érzelmesebb SZERETET!

A párkapcsolatért pedig mind a két félnek tennie kell, hogy harmonikusan működjön!

2016. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amiről beszélsz azok a szervezetünkben lejátszódó kémiai folyamatok. Ami azt illeti én az utána következő részt nevezem szerelemnek.
2016. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Komolyan, általánosba nem volt biológia óra?
2016. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló -Kköszi!

2. - Igazad van!

3. - Erre a 2. válaszoló már meg is adta a választ a tiedre, de volt kémia óra, s az ez utáni időszakot érdemes szerelemnek nevezni, ami igazából csak 2 év után alakul ki abból a bizonyos kémiából, csak az a baj, h sokan (régen én is) összekeverik a kémiát a szerelemmel.

2016. máj. 8. 12:08
 5/8 A kérdező kommentje:
3. válaszoló - pontosabban biológia órát akartam írni, mert te is azt írtad, no igen, gondolom a hormonokra gondoltál, de erre is el lehet mondani, h a hormonok után alakulhat ki a szerelem, ahogyan a második hozzászóló írta, csak mindenki máshogy nevezi, valaki szerelemnek nevezi a vonzalmat, pedig nem ugyanaz a kettő!
2016. máj. 8. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
kb. 2 éve vagyok egy kapcsolatnak nevezhető dologban, nálam tényleg eddig vonzalom, vágy, volt, 2 évre jött a szerelem, igazi szeretet!
2016. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy miért 2azt nem tudom. De az biztos egy kapcsolatban mind a két ember vàltozik....ez a vàltozàs ideàllis esetben a pàrhuzamos egyenesek fogalmàval egyezne meg végtelenben össze érnek (végtelen helyett egyszer csak hàzassàg gyerek lehetne az összeérési pont neve) de inkàbb való életben ugy lehetne àbràzolni , hogy két párhuzamos egyenes hirtelen nagy szögben egy màs felé indúl meg majd mielött talàlkozna enyhe fokú távolodó szöget vesz fel. Ezek szerint 2év alatt tàvolidnak el..Túl sok az impulzus és a lehettőség ezért kapcsolat megjavìtàsa nem szokàsos. Fogyasztó központu tàrsadalom van a szerelemben is nem javìtani kidobni olcsón lehet màsikat szerezni.
2016. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2év alatt végig csinàljàk a kàma szutràt és nem tudnak újat mutatni egymàsnak, szexcentrikus a vilàg. Gàz a szüzesség 3lyuk per aktus az elvàràs:))
2016. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!