Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar a barátnőm múltja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar a barátnőm múltja?

Figyelt kérdés
Én 31 vagyok ő 25. Az előző kapcsolatába 5 évig tartott és ezalatt 3 szor megcsalta a barátját több hónapon keresztül. Előtte is voltak szexkapcsolatai, összesen 17 emberrel feküdt le. Nekem viszont csak 3 komoly kapcsolatom volt. Engem ez nagyon zavar ez miatt szakítottam vele, de még 1 hónap után is hívogat h szeret meg ő gyereket is akart volna tőlem. Még én is szeretem de félek h hosszútávon megunna és megcsalna.
2016. márc. 9. 07:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Inkabb kerdezd meg, hogy miert csalta meg, lehet, hogy jo oka volt ra es Neked nem is kellene parazni.
2016. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
én ilyen "nőket" kerülnék a helyedben.
2016. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%
Nem jogosan. Senki sem tökéletes.
2016. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Illetve persze, jogod van ahhoz hogy zavarjon, de szerintem... A lényeg, ha emiatt szakítottál vele akkor fölösleges ezzel a kérdéskörrel foglalkozni, mert biztos hogy nem szeretted eléggé. Hagyd "elmenni"
2016. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%

Fontos kérdés, hogy hogyan tudtad meg. Ha egy harmadik személytől, akkor talán megértem a reakciódat.

De ha ő mondta el, akkor már a helyzet. Mert ebben az esetben fontos vagy neki, és őszinte akart lenni. Az a jel, hogy hívogat és gyereket akar tőled mindent elmond. Lehet, hogy pont te vagy neki a nagy Ő és miattad változott meg.

Mindenkinek van múltja, amin nem tud változtatni, amit nem tud kitörölni.

2016. márc. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
Csak mosolygok azokon a 30-as pasikon, akiknek Fogalmuk nincs arról, hogy mi kell egy nőnek huszon-harmin-negyven évesen :)), s ebben a naivitásban választanak magukban naivnak hitt huszas nőket és közben passzolják az átlagos külsejű, de rendes nőket, barátnőket. Hajrá továbbra is :))
2016. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Lárifári....

Gyereket akar tőled, de miért? Lehet csak ezzel akar megfogni, de az nem garancia arra, hogy uralkodni tud a mufflonon.


Lehet, hogy sza.r volt a kapcsolata. Ez NEM indok a félrelépésre, az arra indok, hogy szakítson a pasival.

De ő nem... ő hónapokig csalja. Miért?

Vagy azért, mert akkor szakít a pasival, ha a másik kapcsolat már elég stabil (meg oda tud költözni), vagy nem is akar szakítani egyikkel sem, és neki az úgy tök jó, ha két-három pasija van.


Egy normális, hűséges nő nem csinál ilyet, főleg nem többször is. Öt év alatt háromszor, hónapokig: gyakorlatilag végig csalta a pasiját, csak mindig mással. Ennyike.


Az ilyen nem fog megváltozni, ha férfi, ha nő. A vérében van, hogy szeretőre vadásszon állandóan, és kell neki egy biztos háttér mellé. Ez lennél te.


Ilyen nővel családot alapítani kész baklövés. Jó esetben addig nem kúr félre, amíg épp terhes és szoptat, de amint egy-két órára otthon hagyhatja rád a gyereket, már megy is pasizni.

Remekül lehet ismerkedni a neten, mobilon, aztán "fodrászhoz megy", vagy "edzeni", és amíg te pelenkázod a gyereket, őt leápolja valami bika.


Ha lebukik, sír, leígéri a csillagokat az égről, egy darabig minden mesés, csak épp már megint mással kúr.


Pár év után váltok, fizeted a gyerektartást, a gyereketekről vagy normálisan gondoskodik, vagy nem, és keresi az újabb férj jelöltet.

A másik lehetőség, hogy meg is találja, elköltözik a gyerekkel az új kanhoz, te meg nézel utánuk.


És hidd el, végig te leszel a hibás, mert ezt vagy azt nem tudtál megadni, és miattad boldogtalan.



Volt sógornőm ugyanez.

Szegény öcsém végig megcsalta a házassága alatt, utólag tudtuk meg azt is, hogy két abortusza is volt, mert valaki felcsinálta. Nem az öcsém... És miután külön mentek, a kislánnyal beköltözött az anyjához. A kicsit otthagyta, akár lázas betegen is, és egyik fa.sz még nem járt benne, de már neten írogatott a következőnek.

Ezen is bukott le amúgy, hogy több társkeresőn is fent volt, öcsém kollégája meglátta, ráírt, ledumálta vele, hogy találkoznak, és szólt öcsinek. Volt belőle balhé rendesen.


Kell ez neked?

Gondolom nem.


Nagyon, de nagyon jó döntés volt, hogy kitetted a csajt. Ennél csak jobbat találhatsz.

2016. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Lépj tovább. Vannak ilyen nők. Nővérem is ilyen, ismerem a szitut. Soha nem változnak meg :D
2016. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
13%
17 ember abszolut nem sok. A megcsalás pedig számos ok miatt lehetett. A vőlegényemmel ezeket átrágtuk, az előző barátomat én is csaltam, megbeszéltük, teljesen igazad adott nekem, és semmi gond nicns ebből. Próbáljátok megbeszélni. 26/N
2016. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

Na látod ezért van az, hogy értelmes ember nem tesz fel ilyen kérdéseket a párjának. Mit érdekel az Téged, hogy kivel és hányszor feküdt le a múltban? Az érdekeljen, hogy most Veled feküdjön le és próbáld kielégíteni a vágyait.

Nem tudod mi motiválta arra, hogy megcsalja a párját, persze azzal egyet értek,hogy ez nem egy túl jó ajánlólevél egy kapcsolatba. Jó dolog az őszinteség, de ilyet soha nem mondanék el a partneremnek, mert ez nem rá tartozik....ha rákérdezne, akkor viszont nem hazudnék!!!

Az az igazság, hogy férfi létedre berezeltél, nem akartál áldozattá válni és ezért szakítottál. Nem vagy biztos magadban, nem tudod az érzéseidet kordába tartani és ezen kattogsz folyamatosan...nagyon sajnálom, de a történtek után talán jobb is ha más lány után nézel, mert mellette soha nem fogod férfinak érezni magad.

Mindenkiben benne van a versenyszellem, hogy jobbak akarunk lenni a másiknál, de ez nem egy sport amit időre vagy távolságra mérnek. A leányzónak megvan a kellő tapasztalata ahhoz, hogy eldöntse, van-e benned fantázia(ellentétben egy olyan Nővel akinek 1 partnere se volt korábban és később döbben rá mekkorát hibázott), ha ennek ellenére kitart melletted, akkor nem lehetsz rossz partner, ebből kellet volna erőt merítened.

Ha pedig úgy dönt, hogy megcsal, akkor pedig nem kell személyes sértésnek venni, hanem tovább kell menni egy szó nélkül és nem kell vissza nézni.Aki a múlttal foglalkozik az lemarad a jelenről.

38F

2016. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!