Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fruskával járok és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fruskával járok és az idegeimre megy. Várjak türelmesen míg felnő, vagy értelmesebb lenne elengedni, és keresni egy felnőtt nőt? (28/F, a fruskám 20/L)

Figyelt kérdés
Nem képes megérteni az én problémáimat, és a saját kis életét se képes kézben tartani.

2016. márc. 9. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom, hagyd el. Aki így beszél a párjáról, az egy gyökér, jobbat érdemel. Szánalom vagy.
2016. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Utóbbi.

Garancia sincs rá, hogy meg fog változni, van aki ilyen marad. Esetleg csak 42 évesen nő be a feje lágya, többnyire egy nagy tragédia után.


Neked pedig nincs annyi időd. :)


Nem illetek össze, ennyi. Lehet, hogy nem a kora miatt, de ez is benne van a pakliban.

Szakítsatok, és ne szenvedjetek tovább. Találsz majd olyat, akivel egy hullámhosszon vagytok.

2016. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Mit vársz egy 20 éves lánytól? Teljesen normális ha még éretlen. Tanuljon, tapasztaljon, éljen, ha majd itt az ideje benő a feje lágya. Te meg keress a korodnak megfelelő partnert.
2016. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem ismernék pont egy olyan fiút, aki hasonló kapcsolatban van, hasonló korkülönbséggel, hasonló problémával van megáldva, akkor én is lebunkóználak. De mivel ismerek ilyet, azt javaslom, hogy dobd ki a francba a leányzót és keress olyat, akinek már benőtt a feje lágya. Te felnőtt férfi vagy 28 évesen, ő meg még egy kislány.
2016. márc. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát most mit mondjak erre?? Te választottad,szóval valahol téged is minősít a "fruska"!

Egyébként meg 20 évesen te is hasonló lehettél,nem tudom miért ér meglepetésként.

Ha meg olyan nagyon felnőtt vagy,qkkor nyilván te is tudod mit kell tenned, a ebben a korban sok ez a korkülönbség! Egy 32 és egy 40 éves között már nem lenne annyira sok,hisz nagyjából egy életszakaszban lennének.

2016. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ért meg akkor hagyd El. Másak a céljaitok, mások a problémák.
2016. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt, keress magadnak egy felnőtt nőt. Kétségeim ugyan akadnak, hogy ez kéne-e neked, mert egy felnőtt nem beszél így a választottjáról, illetve egyáltalán nem választ magának ilyen párt.. ha mégis, akkor nem itt kérdezget arról, hogy mit tegyen. Így megkérdőjelezném, hogy te mennyire vagy felnőtt.


Egyébként meg szakíts, jobbat érdemel egy ilyennél, mint te.

2016. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 20 éves fruska ként 1,5 éves kapcsolatban élek egy (ezek szerint) vénemberrel aki 29 éves és jól megvagyunk. Aki így beszél a párjáról az semmibe veszi őt és még véletlen se azért van vele mert szereti. Gondolom könnyen adja a lyukat és ez tetszik neked. Ha éretlennek tartod miért jöttél össze vele? (ha nem az előbb említett luk a cél) És főleg miért is vagy vele még mindig?

Úgy gondolom ahhoz hogy egy kapcsolat működjön mindkét emberre szükség van. Te szerintem épp úgy nem akarod megérteni őt ahogy ő téged így meg ennek semmi értelme.

Egy 20 évesnek egész más a világa mások a gondjai céljai gondolatai mint egy 28 éves érett férfinek. (Kérdés ki mennyire érett ebben a korban) Emellett az is kérdés mik azok a problémák amiket meg kéne értenie? Emellett a csaj viselkedése se mindegy ugyebár. Szóval összetett a gond de még most kell szétmennetek amíg nem raboltátok egymás idejét túl sokáig.

Ezeken felül érdekelne mit nem képes kézben tartani az életében? Ennyi idősen gondolom még tanul és a szüleivel él. Nincs sok kézben tartandó dolga. És szerintem nem is várható el ennyi idősen hogy legyen.

2016. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, azért az is gáz, hogy valakit 20 évesen még kislánynak kell nevezni. Sztem csak az az, aki nem akar felnőni, és/vagy a szülei eltartják. Még rosszabb, hogy láttam már ilyet 28 évesen is.
2016. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!