Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Nem tudok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem tudok mit tenni.

Figyelt kérdés
A barátommal 2,5 éve vagyunk együtt, minden jó vele, kivéve az ágyban...havonta 1x vagy 2x kerül rá sor, és akkor is csak hétvégén mert hétközben azt mondja fáradt. De mindig én kezdeményezek, szerintem ha nem tenném akkor ő biztos nem. Beszéltem vele erről és azt mondta ő nem ilyen fajta akinek többre lenne igénye. Létezik ilyen? De szinte mindent én csinálok, én simogatom én ölelgetem...igy pedig az az érzésem hogy valami baja van velem, de szerinte nincs, csak ő ilyen. Viszont nekem szükségem lenne egy kis törődésre...nagyon szeretjük egymást, de ezt a problémát nem tudom megoldani.
2016. márc. 9. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog szerintem.És itt nem feltétlenül arra gondolok, hogy baj van vele, hanem arra, hogy nem passzoltok össze ezen a téren, ez viszont nem kicsi konfliktusokhoz vezet. Neki kisebb igényed van mint neked, olyan halvérű nő kell mellé, mint ő. Nekrd több intimitásra van szükséged, olyan partner kell melléd, aki ezt megtudja adni. Ebben az esetben szerintem nem lehet kompromisszumot kötni.

Azt nem írtad, hány évesek vagytok...

2016. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 21L, ő 26F
2016. márc. 9. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért elég fura, ha egy 26 éves férfinek elég havi 1-2 szex... Az én párom 48 éves, de de ha 2, max. 3 napig nincsen szex, már meg van bolondulva értem. Mondjuk én is érte :)

Még egy beszélgetést megér, de ha nem változik a dolog, szerintem el kellene gondolkoznod azon, érdemes-e így folytatni ezt a kapcsolatot.

2016. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak velem meg az a gond hogy szeretem, és nem érzem hogy ez szakitó ok lenne... :/
2016. márc. 9. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, mint te. De én sem érzem ezt szakitóoknak. Ezen kivűl minden jól müködik a kapcsolatban. Mondjuk az én párom ölelget, simogat,bújik,csókolgat, szóval ilyen szempontból nincs gond, csak nem valami nagy a szexuális étvágya, az enyém meg nagyobb, mint az övé. Nem tudtok valamilyen kompromisszumot kötni? Megbeszélni? Valamivel feldobni?
2016. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én próbáltam feldobni de nem hajlik az újdonságok felé...
2016. márc. 9. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!