Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura, ha nem tudok más embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha nem tudok más embert elviselni az ágyamba?

Figyelt kérdés

Pl.Barátnőmmel összebújunk( hancúrkodunk). Megvárom míg elalszik,utána lemászok a kanapéra és ott alszok.


Tudom mikor kell fell a barátnőm így azelöttre állítom be az ébresztőmet.


Felkelek,felmászok az ágyra és ott várom meg,hogy felébredjen.


Nemtudok jót aludni,ha vannak mellettem.Zavar,ha más ott forgolódik,horkol stb.


Mióta hozzám költözött csinálom így.



2016. márc. 9. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Megértelek, de ez nem jó!!!

Az együtt alvás egy párkapcsolat szerves része, mert ez viszi bele azt a plusz intimitást, amit egy szexkapcsolat teljesen mellőz. A párom mindig úgy alszik el, hogy a mellkasomon van a feje, eleinte nem mertem megmozdulni, most már rutinból nyomjuk. Folyamatosan egymáshoz érünk.

Egyetlen kivétel, amikor valamelyikünk beteg, akkor előfordul, hogy külön alszunk.

Olyan függőség alakul ki két ember között, hogy amikor valamelyikünk nem alszik otthon, akkor a másik szinte nem tud elaludni. A horkolást simán ki lehet küszöbölni azza, hogy oldalt fordultok, egy idő után már fel sem ébredsz rá.

38F

2016. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz alvo vagy. Azzal kene foglalkoznod, hogy tudnal konnyebben aludni.
2016. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen problémám az elején. Minden sóhajára felkeltem, tetejében mi egy egyszemélyes ágyon startoltunk. De igazából ez megszokás kérdése. Ha ottmaradsz mellette és végig csinálsz így jó pár éjszakát, egy idő után megszokod. Sőt a végén már hiányzik ha valamiért nem vele alszol el.
2016. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elején persze hogy furcsa, de néhány együttalvás után megszokod és már hiányzik a párod.

Mi mindig egymáshoz bújva alszunk el, a fejem a mellkasán vagy kiflibe ölelkezve, de nyilván aztán éjjel "szétvàlunk", de olyan jó reggel ébredéskor újra odabújni!

2016. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon széles ágyunk van, két külön takaróval és párnákkal. Sokszor alszunk egymásnak háttal, nem azért, mert nem szeretjük egymást, csak úgy kényelmesebb. A talpunk szokott ilyenkor maximum össze érni.


Szerintem kipróbálhatnátok így, hogy nem rajtad fekszik, csak melletted.

2016. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Fura. Mi a legtöbbször összebújva alszunk egész éjjel. Én nem szívesen aludnék úgy, mint ti..
2016. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd, ha szerelmes leszel valakibe, megváltozik a véleményed.
2016. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!