Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Agyonkorlátozott barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyonkorlátozott barátnőm most éli ki magát más pasikkal miközben az én párom?

Figyelt kérdés

Barátnőmet szigoruan nevelték.nem nagyon voltak barátai. Suli és otthon közöttüozgott. Tanult szinte mindig. Szülei nagynehezen elengedték pestre egyetemre. Így tavaly szeptember óta kollégista pesten.

Kiszabadult a kalitkából és most 20 évesen ha buli van rengeteget iszik. Haverjait ölelgetni. Egyikükkel rendszeresen együtt aludt (csak alvás volt).

Aztán megismertem és rájöttem hogy milyen szép belülről még mindig. Így beleszeretettem. Kaptam tőle egy esélyt, h legyünk egy pár ( második párja vagyok. előző 1 hónapos kapcsolata volt egy kolis sráccal)

Annak ellenére h együttvagyunk nem mondjuk el a barátainak, mert engem nagoyn utálnak. S természetesen a barátnőm hagyja magát ölelgetni. Az együttalvás már nincs, amiért persze hisztizik az illető.


Barátnőmnek mondtam h jó lenne ha visszafogná magát. S ne puszilgasson ölelgessen boldog boldogtalant, és ne iygyon. Erre ő csak annyit mondott h ő most éli ki magát, mert neki kimaradt a gimis a szerelem és gimis bulik. Én pedig ezt nem tudom tolerálni. Én nem bulizok szinte semmit. Én már túl vagyok rég ezen a kroszakon. Nem akarok vele szakítani mert ha nem iszik akkor tényleg nagyon jó társam. 6 éve nem volt barátnőm. Szóval őt nem dobom el csak úgy.

Hogy csitithatnám le? Vagy nézzem még egy ideig azt h mások karjában van bulikban? Mégis mit tehetnék? Kérlek segítsetek

27F



2016. márc. 9. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne csitítgasd, esetleg beszéljétek meg komolyan, ki mit akar, mi a fontosabb neki.

De szerintem nem érezné jól magát veled, ha lekorlátoznád, örül, hogy elkerült otthonról és végre azt csinálhat, amit akar.

2016. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha most éli ki magát, akkor viszont még semmi szüksége komoly kapcsolatra, mivel szexelni akar jobbra-balra. Mindketten jobban járnátok, ha szakítanátok.
2016. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kedves első, azért nehogy már. Mióta korlátozás az, hogy annyit kér a párjától (jogosan!) hogy lehetőleg ne igyon annyit (1 gusztustalan, ha egy lány talajrészegre issza magát, 2, bármit beletehetnek az italába, 3, könnyebb préda lesz így az egyéjszakás kalandokra).


"Kimaradt a gimis szerelem és a bulik". Mi van? És az feljogosítja arra, hogy ölelgessen (oké ez még talán tűrhető) pláne ott is aludjon meg pusziszkodjon? Ha az illető meg hisztizik, akkor el kéne gondolkodni, vajon miért?!


Saját példámat hozom. Szinte ugyanebben a közegben nőttem fel. Otthon - suli -otthon. Pár évig jártam edzeni, amig le nem sérültem komolyabban.

Egyetemista vagyok, dolgozom mellette. Párom velem él, lassan egy éve. Nekem is vannak ismerőseim, lányok akik megölelik talikor, ezen nem akadok fent. Ez még normális, hiszen kb 3 havonta ha 1x összefutunk velük. Sok sráccal jóba vagyok, sokkal jobban kijövök velük, mint a lányokkal.


Kedves kérdező, javaslom azért beszélj a fejével! Igazán nem nagy kérés. Mondd meg neki, hogy bánt a viselkedése, és hangsúlyozd, hogy nem korlátozni szeretnéd (mert gondolom nincs ellenedre, ha kicsit bulizik) de fáj látnod, hogy mások karjában van, ahogy kifejezted magad. Kérdezd meg egy józan pillanatában, neki ez fordítva hogy esne? Fogadok rávágja hogy csináld nem érdekelne... A lényeg, úgy ülj le vele beszélni, hogy érezze azt, hogy nem korlátozni szeretnéd csak megkéred, legyen tisztelettel az érzéseid iránt. Talán tudsz vele beszélni, sok sikert :)

19/L

2016. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is üljetek le megbeszélni, hogy ki mit vár ettől a kapcsolattól.

Ha mindketten komoly kapcsolatot akartok, akkor jogos részedről, hogy ne ölelgessen puszilgasson más pasikat, és ezeket ne is hagyja nekik.


Ahhoz meg "semmi közöd" hogy mennyit bulizik. Kimaradt az életéből, most szerzi meg azokat a tapasztalatokat... és? Hadd csinálja, amíg nem csal meg.

Ebben a korban a legtöbb lány még bulizik, ha nem tetszik, keres idősebb lányt magadnak. Majd lecsillapul magától 1-2 év alatt.


Az is jogos, hogy kéred, ne igyon sokat, érthető, én se szeretem, ha a párom sokat iszik, nem is tesz jót a szervezetnek, de na, azért hadd érezze már jól magát szegény lány 20 évnyi "börtönlét" után.


Nekem is hasonló neveltetéseben volt részem, bár én nem iszok soha sokat, anélkül is jól tudom érezni magam. Szóval tudom, hogy min megy keresztül a barátnőd, végre szabadsága van, hadd élje ki magát egy bizonyos szinten.



Összegezve jogos, ha zavar hogy más fiú barátai ölelgetik meg puszilgatják őt, ha kapcsolatban van, nem is értem mért hagyja, azonban ne szabd meg neki hogy mit csináljon, ne akard lecsitítani, mert akkor később újra elő fog törni a dolog, ha nem éli most ki magát.

És gondolom nem örülnél, ha 2-3 év együttlét után azért szakítana, mert nem tudta kiélni magát, a fiatalságát, mert te "bekorlátoztad".

2016. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy levél xanax? Az lecsitítja egy időre. Viccet félretéve, engedd el, hadd legyen szabad, csinálja amit szeretne. Egy kapcsolat mindig áldozattal jár, és a szabadságunk az első a sorban. Ha ő ezt nem akarja meghozni, jobb szeretne hogy is fogalmazzak, több porzót kipróbálni, nem gátolhatod meg benne. :)


29/F

2016. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem tetszik h eljár iszogatni és bulizni. inkább legyen velem ilyenkor. De persze őt rángatják a barátai. S tudom h engednem kell h jólérezze magát. De szeretném ha velem tenné ezt nem pedig a haverjaival.

Egyetlen kikapcsolodásunk a közös filmezés, főzés. Én nem szeretek sehova se járni.


Beszéltem már vele az együttalvásról. S azóta nem is alszanak együtt. Csak a srác ölne meg a szemével engem...

S tényleg visszafogta magát. De ez az ivászat, nem tetszik. Nem hullarészeg sosem. De jókedve van rendesen.

Pár csók elcsattant buli közben. De végülis az én párom. Ezt pedig talán majd kinövi.


Nyáron hozzám költözik, akkkor majd lenyugszik mert nem lesznek haverok

2016. márc. 9. 17:59
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Nagy hiba ha elakarod szakítani a barátaitól, nehogy majd e miatt dobjon. Miért nem köttök kompromisszumot? Te eljársz vele bulizgatni (ha nem szeretsz nem kell minden héten, de azért kivehetnéd a társasági élet részét is)ő pedig többször próbálhatna rád időt szakítani illetve kombinálni a haverokkal (mondjuk elmentek szórakozni, viszont nem maradtok sokáig..leléphetnétek hozzátok utána). Ha szüksége van arra, hogy kiélje magát nem veheted el ezt tőle. Szeret inni? Én is szeretek, a pasim mellett visszafogom magam ha úgy akarja s akkor nem iszok sokat...De azt ne várja el, hogy miatta meg fogok változni. Ha már most nem tetszik neki valami és nem toleráns akkor ennyit a kapcsolatról... :)

Megpróbálhatnád izgalmasabbá tenni a kapcsolatotokat, színesebbé, figyelembe véve hogy neki most erre van szüksége.

2016. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy nem a lánnyal van baj, hanem Veled!


Mi az, hogy ne legyen a barátaival, hanem veled?

KÜLÖN IS KELL SZÓRAKOZNI, kikapcsolódni. Ez a tipikus majom-szeretet, amit te ki akarsz belőle erőszakolni, szokta megölni a kapcsolatokat. Mert az egyik fél túlságosan ragaszkodik és rá akar akaszkodni a másikra, aki kvázi "megfullad".


Ha hozzád költözik mi lesz? Nem engeded meg neki, hogy elmenjen? Ugye tudod, hogy akkor fog dobni téged?


Szerintem gondolkodj el a felfogásodon. Nem normális olyat mondani, hogy a párod, akit elvileg szeretsz és azt akarod hogy boldog legyen, ne lehessen a barátaival.

Csak azért mert TE antiszoc vagy, nem kell őt is azzá tenni.

2016. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát kérlek... ha tényleg arról van szó, hogy bepótlandója akadt (és ezt a sztori szerint nem veled óhajtja megtenni!), akkor én a helyedben biztosan szüneteltetném a kapcsolatunkat.

Oszt pótolgasson csak nyugodtan, szorgalmasan... de azt ne az én hátam mögül tegye!

2016. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 omba ***** válasza:

"Barátnőmet szigoruan nevelték.nem nagyon voltak barátai" - te meg ezt szeretnéd folytatni, otthoni filmnézéssel, csak azért mert neked 6 éve nincs senkid???


Hiába írtad kétszer is, hogy a TE barátnőd... azért hosszú távú terveid ne nagyon legyenek vele

2016. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!