Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen tényleg csak a mesében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tényleg csak a mesében van, vagy ti is találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
Ma jövök haza a munkából és a trolin ül egy elhízott (nem macis) szerintem igénytelen pasi. Mellette volt egy csinos, egyszerű ruhában lévő, de szép arcú vékony lány. Beültem mögéjük és hallgattam mit beszélgetnek. Kiderült hogy egy párok és arról ment a beszélgetés, problémázás, hogy hogy fizessék ki ezt meg azt a számlát, tényleg nagyon meglepődtem, hogy ilyen lányok még léteznek :O
2016. márc. 9. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem illik hallgatózni.
2016. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon lepõdtél meg,hogy csinos lány túlsúlyos fiúval van,vagy azon,hogy közösen fizetik a számlát?

Mert mindkettõböl létezik.

2016. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez ilyen pàr a disco baleset példàja bulin felcsinàljàk és a pasival marad:)
2016. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Azon hogy egy csinos nő egy ilyen pasival van úgy hogy anyagi gondjaik vannak. Biztos találhatna helyes jó pasit magának, aki gazdag!!
2016. márc. 9. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gyk-n kellene élni, hanem kinyitni a szemét az embernek. NAGYON SOK ilyen példa van, meg olyan is, amikor egy jó pasi van egy (relatíve) csúnyácskább lánnyal. Vagy a másik itteni kedvence a sok anyámasszony katonája pasinak az, hogy rengeteg csajszi jár ALACSONY pasival. Vagy éppen nem a szépségideálnak megfelelő férfival ~ csúnya (bár én ezt nem szeretem se nőre se férfira használni) pasival.


Csak könnyebb a nőket online szidni, mint tenni is azért, hogy legyen párja az embernek, mert itt noname mehet a sértegetés és gyalázás.

2016. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ugyan már miért ne létezhetne... én is ismerek ilyen fiút és egy rakás lányt aki vele akar összejönni.
2016. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 VirágésBence ***** válasza:
A külső nem minden és a pénz sem, szerencsére ma is elég sok létezik, nem itt GYK-n, mert itt tudjuk, hogy mindenki csak kipanaszkodja magát, de a való életben nagyon sok van.
2016. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Létezik természetesen, ismerek is ilyen párokat. Ahogy a fordítottja is létezik. Nincs ebben semmi extra. Ez a való élet.
2016. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Milyen lányok? Csinos, dekoratív lányok mindig is léteztek, én naponta többet is látok az utcán, nem értem, mit kell ezen elképedni?
2016. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező nagyon felszínes vagy!
2016. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!