Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fő célom hogy nagy kung-fu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fő célom hogy nagy kung-fu harcos legyek, erre sajnos ráment minden eddigi kapcsolatom. Van esélyem még így párt találni?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta kung-fuzom, aminek sajnos a tanulás, majd később a munkakeresés is megitta a levét. Jelenleg segédmunkás vagyok egy szobafestő mellett és bizony nem vet fel a pénz tulságosan.. A Kung-fu-t napi rendszerességgel űzöm, ami napi 3-4 óra edzést jelent. Amellett nem sok mindenre marad időm. Előző párom is emiatt hagyott el, illetve azért, mert szerinte leragadtam ennél és nem teszek azért, hogy előrébb vigyem az életemet. Viszont nekem mindenem a Kung-fu és ezen nem is akarok már változtatni, senki miatt sem. Nem is értem ez miért gond ha én ezt szeretem csinálni, én se mondtam meg sose egy bar.nőmnek sem hogy mit tegyen, így én is elvárnám, hogy elfogadják hogy ez az életem. De úgy látszik a mai nőknek csak akkor kell egy pasas, ha kedvükre átnevelhetik azt. Ha valóban bennem a hiba, akkor min kellene változtatnom? 29/F vagyok.

2016. márc. 9. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erről Si-Fu-t kell megkérdezni.
2016. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress egy kunk-fu harcos lányt, ő biztosan megért és elfogad téged.
2016. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerinted kinek egy olyan pasi, aki mindennap a napi minimum 8 órás munka után 3-4 órát edz, és olyan este 10 körül végez? :)
2016. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed és ez nagyon jól van így..
2016. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A testverem vilagbajnok sportolo(hasonlo sport),mellette egy johiru suliba tanul,nem is akar hogyan,es baratnoje is van.Lehet ezt esszel is csinalni.
2016. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
Hát... ha ebben lenne tényleg hosszabbtávú perspektíva, akkor azt gondolom ezt már össze lehetett volna hozni. De így, hogy megélni nem tudsz belőle és 'csak' hobbi, még ha neked életvitelszerű is... sok mástól veszi el az időt. Sztem azért ezen gondolkozz el.
2016. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Kevés az időd. Eljutottál már arra a szintre, hogy taníts? Élhetnél abból. A munkád lenne a hobbid, és a "munkaidőd alatt edzenél". Ha ennyire szereted a kung-fut bizonyára jól csinálnád, több időd is maradna.
2016. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 omba ***** válasza:
"nem is akarok már változtatni, senki miatt sem. " - hát akkor mit is vársz?
2016. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fish1 ***** válasza:

Szerintem nem magával a kung-fuval van baja a nőknek, hanem azzal, hogy nincs időd rájuk. Egy kapcsolatot nem tudsz úgy ápolni, hogy nem fordítasz rá időt.

És lehet a munkádra értette azt, hogy leakadtál. Szerintem nem egy életcél segédmunkásként, kevés pénzért dolgozni egy életen át. Nagyon jó ötlet, amit az előttem válaszoló írt, hogy miért nem tanítod? Ha 17 éve csinálod, nyilván van benne gyakorlatod.

2016. márc. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha 17 éve kungfuzol napi 3-4 órát, és csak picikét is tehetséges vagy, akkor már rég azon a szinten kéne lenned, hogy taníthass. Bár ahhoz ész is kell empátia. Valószínűleg ezen (is) elbuknál.


"De úgy látszik a mai nőknek csak akkor kell egy pasas, ha kedvükre átnevelhetik azt"

A nők olyan társat akarnak, akit látnak is, de te munka + edzés után csak aludni jársz haza.

2016. márc. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!