Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket nem zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavar néha, hogy alacsonyabb a párotok?

Figyelt kérdés

Ez persze azokhoz szól, akiknek alacsonyabb. Én 5 centivel vagyok magasabb a barátomnál, és nagyon imádom, soha nem hagynám el ezért, de ha őszinte akarok lenni, egy kicsit zavar a dolog. Olyan jó lenne néha kihúzni magam mellette, felvenni egy csinos magassarkút randira, vagy hozzábújni pl tánc közben. Sokszor olyan nagy behemótnak érzem magam mellette, pedig nem vagyok egy kövér vagy nagydarab csaj (177 cm, 55 kg).

Ti nem éreztek néha így, lányok? El fog múlni ez az érzés idővel?


2016. márc. 9. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
istenem már ez a nők meg a magassarkúk akkor várj 1 villanyoszloppal ....
2016. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Én is pont ugyan ezeket éreztem, ahogy leírtad. Az 5 cm különbség is stimmel. Én is nagydarabnak éreztem magam mellette. Én is sajnáltam a magassarkú cipőket és néha már görnyedve jártam.


Zavart. Később egyre jobban.


Örültem, hogy vége lett (nem a magasság miatt de ő szakított).

2016. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Unbuffed vagy 177 ? Az csúnya, mivel neked még szószó indokolt lenne a magas hapsi... a kis cipellőddel kész rádió torony lennél.

Az a baj, hogy az összes nő a 185+ férfiakra hajt, szóval lesz rendesen konkurencia.

2016. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
151cm magas vagyok, igen, zavarna, ha a pasim alacsonyabb lenne nálam, de már az is, ha apámnál (170cm) alacsonyabb lenne.
2016. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt még alacsonyabb barátom, a legalacsonyabbal pont egy magasak voltunk ha magassarkúban voltam.

Mondjuk nem tudom, hogy zavarna e, ha szeretem akkor nem hiszem.

2016. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem 10 centis cipőt szeretnék, csak 3-4 centiset, ami kb minden csinosabb alkalmi vagy téli cipő minimum magassága. De nem ez a legnagyobb probléma igazából, ezt csak példaként említettem. Sokkal nagyobb baj, hogy nem érzem magam nőiesnek, törékenynek vagy nem is tudom milyen szót használjak, mellette. Elhagyni viszont semmiképp nem fogom emiatt, mert minden más téren nagyon összeillünk.
2016. márc. 9. 20:02
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Sehol nincs kőbe vésve, hogy a férfi legyen magasabb, nekem a jelenlegi párom picit magasabb nálam, de ha magassarkút húzok, én vagyok a magasabb, és engem olyankor ez nem zavar, de őt sem. Akkor se zavart, mikor nálam alacsonyabb sráccal randiztam.
2016. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amennyire az utcán látom a párok leginkább egymagasak, így a magas férfiak vannak rosszabb helyzetben (kevés a magas hölgy)
2016. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem. Sőt magassarkúban is tipegek mellette. És néha direkt mélyítjük is a dolgot. Pl lépcsőn én állok feljebb és úgy csókolózunk. Én is magas lány vagyok, és egy magas férfi mellett sem érzem magam törékenynek. Erről nem a pasid tehet, de te tényleg nem fokföldi ibolya vagy, hanem egy kála. És erről max csak a biológia tehet.

Az én családomban a legkisebb férfi tag a nagybátyám 184 cm. És kb. 2m-ig megy ez a szám. Bőven körülvesznek a kosarascsapatban is a magas férfiak, de az érzés, hogy én egy törékeny lány vagyok nincs meg. Mert sem kicsi, sem vékonyka nem vagyok. A férfiak felénél mindig magasabb leszek. Ezt el kell fogadni és értékelni és kihozni magadból a legjobbat. Sok sikert!

2016. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#9


Magas lányok, oh bár lennétek többen.

2016. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!