Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "akkor se tudnálak megcsalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"akkor se tudnálak megcsalni, ha akarnálak", csak számomra volt ijesztő?

Figyelt kérdés

beszélgettünk a pasimmal a hűségről, hogy látszik hogy monogám, és minden rendben is lenne... de kicsit sértődötten (gondolom az eddigi sikertelen nőire értve) azt mondta, hogy "még ha akarnálak, sem tudnék más nőhöz menni..."


picit megijesztett. Nektek hogy hatna?


2016. márc. 9. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ez arra emékeztet mikor arról volt szó hogy apám vajon meg-e csalta anyám még mikor együtt voltka.


Öreganyám: "Apád még ehhez is lusta". Epic.


Amúgy elég baljós jelek. Csak azért nem csal meg mert nem is tud...? :(

2016. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszene, ha ezt mondaná.
2016. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
megkérdeztem, azt mondta hűséges típus, de egyébként is ki a fsznak kellenék, igy könnyű hhűségesek maradnom
2016. márc. 9. 22:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Bölcsebb lett volna, ha végiggondolja mielőtt kimondja ezt nem megszokott mondat egy ilyen beszélgetésben, de józan ésszel végiggondolva nem hinném, hogy ebből ügyet kellene csinálni. Hatás: Engem nem megijesztene, inkább meglepődnék, hogy a múltban keletkezett önértékelési gondját humorba vagy öniróniába "csomagolja". Szerintem aszerint könyveld el ez a mondatot, hogy milyen hangsúllyal mondta. F
2016. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Hmm, mintha magamat hallanám.
2016. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem értem, ez mit jelent:

"még ha akarnálak, sem tudnék más nőhöz menni..."


még ha akarnék, se tudnék? - abban meg nem látom semmi ijesztőt- én se nagyon tudom elképzelni magam más nővel. :O

2016. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől pozitívabb nem is lehetne. Még azt az esetet is esélytelennek látja a megcsalásra amit direkt akarna. Nem, hogy "véletlen" nem csalna meg, hanem még direkt is kilátástalan a dolog.
2016. márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fish1 ***** válasza:

Nekem olyan ellentmondásos. Ha akarna se tudna... o.O

Elsőre az jutott eszembe, hogy valami gondja van a merevedéssel.

De az, hogy ki a francnak kellene, elég gáz önértékelést mutat.

2016. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem túl reagálod

4-esnek van igaza, most azért csesznéd le vagy gondolkoznál a szakításon mert szar élete volt lányok terén? csak jobban kicseszel vele

inkább ültél volna le mellé ölelted volna át és adtál volna neki egy csókot és megpróbálod érezni mennyire is szeret

2016. márc. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

És tulajdonképpen te ebből az árva mondatból igazából mi a fenén ijedtél meg, kérdező?

Mert ebből annyi jön le, hogy se belső, se külső késztetése nincs a megcsalásodra.

2016. márc. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!