Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem, hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Táv kapcsolatban vagyunk de minden hétvégén találkozunk (ő a lány ) Az a helyzet hogy nagyon hasonlítunk egymásra, belsőleg, célok, múlt.

De valamiért ugy érzem hogy baj van. Sokat chetelunk, keresi a társaságom, telon is sokat beszélunk. Multkor is feszt olegetett látszik hogy szeret, elmondása szerint most először szerelmes. Meg múltkor hátulról megolet es azt mondta szeretlek. Sokat csókolózunk, akkor mar intim dolgokat is csinaltunk. Szoval nem értem miért...


2016. márc. 10. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor mibol gondolod, hogy megcsal???
2016. márc. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, lasabban ir vissza mostanába, tegnap is 2 órával kesobb volt fent mint szokott (jo mondta dolga volt) Tuti hogy en konbinalok. Egy kérdés, mikor szokott az ember alaptalanul ilyenekre gondolni? Nem akkor ha nem bízik magaba?
2016. márc. 10. 07:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy először szerelmes ember csal meg a legkisebb eséllyel.
2016. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké, de ha te nem bízol magadban, akkor a saját gyengeségedet ne vetítsd ki másra! Én se írok vissza mindig a páromnak azonnal. Van, hogy más dolgom van, vagy van, hogy lenne időm egy mondatot visszanyögni, de azért nem írok, mert tudom, hogy ő esetlegesen ráér azonnal válaszolni, tehát több időt kellene szakítanom arra, hogy a beszélgetést lefolytassuk, de annyi meg már nincs, mert más dolgom van. Vagy ne adj isten fáradt vagyok, nyűgös vagyok, ideges vagyok valamiért és nincs energiám beszélgetni, nem akarom ráragasztani az idegességemet. Ne akard bekebelezni őt! Attól még, hogy szeret, a napjának 100%-át nem tudja rád szánni!
2016. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!