Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavarja, hogy?

Figyelt kérdés
Páromat (ő a férfi) nagyon zavarja, hogy alacsony, nálam is csak pár centivel magasabb, egyes cipőkben pont akkora, ha nem nagyobb vagyok nála. Mondtam, hogy engem nem zavar, de semmire sem megyek vele. Mit tegyek még?
2016. márc. 10. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ràkerdeznék mégis kinek akar megfelelni ha nekem így is jó? Nem hallgatnam a nyavajgàsàt az biztos.
2016. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valahogy le kell zárnotok a témát, nyilván nem elfogadható, ha mostantól mindörökké emiatt akar rinyálni. Próbáld meg minél jobban megerősíteni abban, hogy ő kell neked és hogy neked ez nem szempont, de azt is tudatnod kell vele, hogy ezzel nem lehet mit kezdeni (nyilván), és hogy nem szabad folyamatosan azzal terhelnie a kapcsolatot, hogy emiatt parázik.

Túl kell lépnie ezen.

2016. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előfordul az hogy némely nő magasabb a párjánál, ilyenről én nem tudok nyilatkozni mert az 160-nommal nem számítok magas teremtésnek, azonban a helyedben megpróbálnám benne megerősíteni azt hogy nem lényeges,mint tudjuk nem is a külsőség a lényeg egy kapcsolatban hanem sokkal inkább a belső értékek. Elég az ha neked megfelel,mások véleménye meg kit érdekel?! Bár leírtak alapján nem túl vészes a különbség. A másik az, nem tudom hány évesek vagytok de az sicher hogy nem rágnám a szájába napi szinten mert minimális felfogás kell, kortól független.

19/L

2016. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

160 körül vagyok én is. Tehát ugye mindketten elég törpék. Láttam már olyat is, hogy a pasi alcsonyabb volt és a csaja nem elég, hogy magas, de még kétszer akkora is, mint ő, mégis együtt voltak.


Mögöttünk már sok-sok év van, 5+

2016. márc. 10. 13:51
 5/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Ilyen a mesénen sincs. Egyik azert rinyàl, mert alacsony és nincs nője, a màsiknak meg az sem jô, ha van.

Kérdező, mondd meg neki UTOLJÂRA ÈS HATÂROZOTTAN, hogy Téged nem zavar, szereted, fejezze be!!!


Ezen kérdés àltal mostmàr làssàtok be alacsony fiùkàk, amit pròbàltunk elmagyaràzni: nem azért nincs senkitek, mert alacsonyak vagytok. Màs baj van veletek.

Ja, mindjàrt csapatostul bizonygatjàtok, hogy a Kérdező baràtja pénzes...


Pà!

2016. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

*mesében+ a véletlen elgépelések+stb.

Bocs.

2016. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Közel sem pénzes, hitele van, elég sok sajnos.

Én meg egy másik történet.


Akárhányszor le van itt írva, hogy nem a pénz és a kinézet számít, mindig jön a lepontozás.. ilyenkor törölném a képükbe az én esetemet...

2016. márc. 10. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:

"Akárhányszor le van itt írva, hogy nem a pénz és a kinézet számít, mindig jön a lepontozás.. ilyenkor törölném a képükbe az én esetemet..."


Hagyd a fenébe. Ide egy rakás olyan gyerek firkál, aki tetszés és nem hasznosság alapján pontozgat.


A kérdésre meg az a válasz, hogy keményen fel kell kérdezni a csávót. Valahogy így:

- Törpe vagy, b+. Naés? Én bírom a törpéket! Elhiszed? Vagy szerinted tán hazudok? Miii?!


Fog ám menni, ha sikerül egyszer kiborulnod, ne félj! :)

2016. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: értelmes emberek között nem szükséges kiborulás a problémamegoldáshoz. Lehet, hogy működik, de szerintem megalázó mindkét félnek.
2016. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerinted aki azon savanyog, hogy férfi létére alacsonyabb, az pont eszénél van?

Azt meg már hagyjuk is, hogy mennyire megalázó a párjának is, ha neki sem hiszi egy szavát se, mer' ő akkor is nyavalyás.

2016. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!