Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Az anyósom közénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az anyósom közénk áll, tanácsotok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, régebben is fent állt az, hogy túl különbözőek vagyunk pl én abszolút szenvedélyes, erős egyéniség vagyok, munkámban is 150 emberért felelek. A párom pedig egyszerűen a száját sem képes kinyitni az élet semmilyen területén, sajnos be kell látni, hogy papucs, de nagyon szeretem és nem azért mert "ugráltathatom" hanem mert érzelmi intelligenciát és kreativitást stb tanulhatok tőle, ketten együtt egy egészt teszünk. Viszont a baj ott kezdődik, hogy nem tud előre lépni az életben, 26 éves és még mindig nem költöztünk össze, mert az anyja uralja (megjegyzem utáljuk egymást, hónapok óta kerülöm, mert meg tudnám fojtani). És nem elég, hogy uralja, pénzt szed ki tőle és ellenem uszítja, nyílván mert én felnyitom a szemét. Sajnos emiatt mi egyre ritkábban találkozunk, ő is és én is otthon élek, hetente 2szer tudunk akár együtt aludni, mert ha délutános vagy éjszakás akkor esélyünk sincs, hogy találkozzunk, illetve csak úgy tudnánk, minimálisan ha én megyek hozzájuk, de ez anyós miatt kilőve, mert kitiltott tőlük (nedvességes)

Már lassan elvesztem a hitem a kapcsolatunkban, pedig szeretem. Mit kellene lépnem? Köszönöm 24l



2016. márc. 10. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez az egyik leggyakoribb válás,és szakító ok.

A különböző értékrendek.

Ha nem tudtok dűlőre jutni,sajnos ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű.

Anyukáról mielőbb "le kell választani " az embert.

Nem normális, hogy ennyi idősen valakire ekkora hatással van az anyja.

Nem vagyok híve az ultimátumoknak,de lehet ebben az esetben nincs más.

És ne közted, és az anyja között válasszon,nem így értem,mégha így is néz ki a dolog.

Anyukával lehet jó kapcsolatot fenntartani úgy is,ha veled lakik az ember,és kezd magával valamit.

2016. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az en anyosom is egy uralkodo alkat, a sogornom detto es valami opyan szimten utaljak egymast huszoneve, hogy az elkepeszto:-))En nagyon eros egyeniseg vagyok, viszont nem veszek fel dolgokat az anyosomtol. Tok mindegy, h okoskodik es hulyenek tartom, legszivesebben leorditanam a fejet a hajarol, ehelyett csak mosolygok, bologatok, megkoszonom a tanacsait es ennyi.


Ugy tekintek ra mint egy alapvetoen joindulatu, de vegtelenul megkeseredett szerencsetlen nore, es eszemben sincs orditozni vele, mert szimplan nem eri meg. Vannak intelligens emberek akik nyitottak egy ertelmes vitara es vannak akik nem.


Ha a pasid annyira nem kepes, hogy kialljon erted/melletted az anyja elott, akkor sztem tul sok dologra ne szamits tole semmioyen teren:-))Ha szerted akkor koltozz ossze vele, de a novel szemben nem nyerhetsz, ha nem all ki melletted.


A ferjem mindig kiall ertem, habar engem a szulei alapvetoen nagyon szeretnek es jo veluk a viszonyom. Ha bajom van a ferjemmel akkor felhivom az anyosomat, vazolom neki a szituaciot es egy oraval kesobb a ferjem full normalis es nyugodt.

2016. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Csak az idődet pazarlod.. Persze könnyen beszélek, mert én nem is lennék képes szeretni egy ilyen teszetosza embert.

Én ultimátumot adnék. 1 hónap múlva összeköltözés, anyóstól külön. Ha nem áll a sarkára, akkor lelépek.

2016. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos kemény dolgok ezek :( én mindig ki fogom anyuci pici fiait...ez a keresztem...
2016. márc. 10. 15:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Anyós? Milyen anyós?
2016. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát ha tanács kell, akkor első körben költözzetek össze. Ha Te 150 emberért felelsz, akkor nyilván vezető avagy középvezető pozícióban minimum lehetsz, ott meg nem minimálbért adnak, Ő is dolgozik, még is mi a búbánatos hétszentség akadályoz meg titeket abban, hogy kivegyetek egy albérletet. Úgy is lehet spórolni, bár lassabban megy, de ha ilyen szélsőséges a helyzet és ez mindkettőtöknek fontos, akkor lépni kell. Ha valamelyikőtök mégsem lépne, akkor avval meg is adta a korrekt választ arra a kérdésre, hogy miként is állnak háza táján a prioritások. Gyakran hallom én is, hogy konfliktus van valamelyik részről a szülővel/szülőkkel, de a tapasztalat azt mutatja, ha ilyen mértékű a gyűlölködés az hosszútávon mindent tönkretesz, kivéve abban az esetben, ha "gyerekek" teljesen elszeparálódnak, viszont ebben partner kell legyen a másik fél is, hiszen ha felőlri a helyzet, akkor ugyanúgy bejátszik az első verzió és szakítás lesz a vége. Mondjuk hozzáteszem, ha már ost "mama pici fiaként" tekintesz rá, akkor egyrézt evvel erősen leminősíted és degralálod, másrészt tényleg nem értem mit keresel mellette, ha nem férfiként tekintesz rá, márpedig ha tisztelnéd akkor nem így beszélnél róla te sem, ezt lássuk be józan ésszel.
2016. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát nézd, én is rengeteget szenvedek az anyósom miatt, bár most kicsit kevesebbet, mert szerencsére kiköltözött Olaszországba (pezsgőt!!!!):). De egyébként ha eljön hozzánk a következő témái vannak: de meghíztam, de kicsi a mellem, a 12 éves unokájának ugyanekkora (sógornőm lányának..megjegyzem ez nem igaz, d ha igaz lenne, akkor is! mekkora bunkóság már!:)), aztán: átrendezi a házat, beletúr a fiókokba, elmondja, hogy de szarul vezetem a háztartást és vadul elkezd takarítani, demonstrálva ezzel, hogy én nem tudok:) A férjem szegény nem tudja mit mondjon, mert egymást szidjuk neki, ő mindkettőnket szeret és baromira nem érdekli a téma, de mindkettőnket megvéd egymás előtt:)) na mindegy visszatérve a te történetedre: nekem a Te barátod viselkedése nem szimpatikus, egyrészt: költözzetek már össze...nem? Ne kapaszkodjon már ennyire anyuciba...vagy anyagilag sincs a topon? mert mondod, hogy neked komoly állásod van, egyébként valszeg azért utál téged a kedves mama, mert látja, hogy egy olyan erős egyéniség vagy, hogy simán átveszed az uralmat a kicsi fiacskája felett. Bocs a szarkasztikus fogalmazásért, ne vedd magadra, csak így fejezem ki magam.
2016. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 omba ***** válasza:

Hát én 20 évesen elköltöztem otthonról (sok balhé) és 21 évesen feleségül vettem...

Ha ő 26 évesen arra sem képes, hogy felnőtt ember módjára legalább összeköltözzön veled, - lehet ez a kereszted, de a párod az nem.

2016. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem anyós a hibás.

párod.

uralja? mert engedi

elveszi a pénz? mert engedi

2016. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én hiába keresek jól, az nem lesz elég, mert ő a fél fizetését hazaadja, egyedül egy kocsit, lakást fizetni nem könnyű, és egyébként is... Egyedül nem is szeretnék egy lakást fenntartani, mert az pénz kidobás, úgy sehogy sem tudok félre rakni a későbbiekre. És az én családom sem preferálná ezt hiszen már sajnos ők is belekeveredtek a sztoriba, hála anyósnak (zaklatta anyámat, pénzt kunyerált, vagy épp engem szidott neki)
2016. márc. 10. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!