Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan parancsolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan parancsolgat nekem, mit csináljak, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Komolyan, úgy kezel engem, mint valami hülyegyereket és ez rohadtul dühít. Én még tanulok, ő már dolgozik. Beszélgettünk és kedvetlenül mondtam neki hogy ma még fel kéne hívnom a magántanáromat, mire ő visszaszólt hogy "hát akkor vegyél erőt magadon és hívd fel", de ilyen gusztustalan, dirigálos hangon, komolyan úgy beszél velem mint az anyám, akit szintén utálok, mert beleugatott az életembe és soha semmi nem volt jó neki, már nem is tartom vele a kapcsolatot.


Ezen összevesztünk, mert mondtam neki, hogy ezt fejezze be, hanem akar összeveszni, mire ő megint beindított egy vitát azzal, hogy azt mondta, hogy "jó de akkor ne sírj nekem, ha megbuksz és mehetsz utcát söpörni", már megint ez a feltételezés és szarba se nézés, mintha az ő qurvanagy tanácsa nélkül, én nem vinném semmire...


Miért csinálja ezt? És hogyan kezeljem? Most is annyira felhúzott, hogy már itt sírok, és azt érzem hogy meg tudnám fojtani egy kanál vízben...


2016. márc. 10. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért csinálja ezt?

az mindegy. talán miattad, talán miatta.


És hogyan kezeljem?

mondd neki azt, hogy szia, én elmentem. és ne nézz vissza.

2016. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Azért csinálja, mert egy arrogáns farok. Úgy kezeld, hogy elhagyod.
2016. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra!!! ne hagyd magad senkivel szemben elnyomni!!!
2016. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hogyan kezeld?

Semmiképpen ne hagyd a fejedre nőni az embert,mégha ez veszekedésekhezis vezet. Ha nem tisztel,nem sok jót nézek ki ebből az egészből, a kapcsolatotokból.

2016. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Dobd ki, az ilyennel azt kell csinálni.
2016. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát nem kezelem túl jól, mert az a "vége" hogy én már ordítok vele hogy fejezze be ezt a viselkedést meg "jótanács osztást", a saját dolgait rendezze, mert bőven van mit... Mire azt mondja hogy "jó, de aztán ne sírj itt nekem ha..." vagy "én csak jót akarok neked" vagy "ezért nem haladunk semerre mert te nem hallgatsz senkire" és kezdődik elölről...
2016. márc. 10. 17:59
 7/17 ~OnLány~ ***** válasza:

Akkor ne számolj be neki mindenről,ha tudod előre,hogy ilyen hülye reakciója lesz.


Nem,nem kell megfojtani még egy kanál vízben sem,képzelem,milyen dühítő.De ezt neki mondd.Ne sírj,hanem állj a sarkadra,jól is írták.Ne szabad hagyni egyik félnek sem,hogy a másik a fejére nőjön,mert ha hagyod magad,akkor nem lesz vége sose.


Amúgy ezért még nem kell elhagyni senkit sem,de persze ezt a legkönnyebb mindenkinek tanácsolni!

2016. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Te lényegében az anyádat választottad, ami a tudattalan sémákból fakad. Ő ilyen marad, te tudsz kilépni, és teljesen más személyiségű társat választani.
2016. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a parancsolgatás és az arrogancia, másik lenézése lazán azonnali szakítóok.
2016. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ~OnLány~ ***** válasza:
Én mondjuk nem dobnám azonnal.Én is kicsit úgy viselkednék,ahogyan a kérdező barátja,majd meglátná milyen érzés és bocsánatot kérne.Kicsit vissza kell vágni,nem hagyni magunkat.
2016. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!